Указ ПВР УРСР від 10.2.1947 «Про об'єднання … Земельних справ, Технічних культур і Тваринництва в Міністерство Сільського господарства УРСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1947/12
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1947
Про об'єднання Міністерства Земельних справ, Міністерства Технічних культур і МІністерства Тваринництва в Міністерство Сільського господарства УРСР
Відомості Верховної Ради УРСР, 1947, № 12, с. 7
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про об'єднання Міністерства Земельних справ, Міністерства Технічних культур і Міністерства Тваринництва в Міністерство Сільського господавства Української РСР

1. Об'єднати Міністерство Земельних справ, Міністерство Технічних культур і Міністерство Тваринництва в союзно-республіканське Міністерство Сільського господарства Української РСР, поклавши на нього керівництво розвитком усіх галузей сільського господарства.

2. Утворити в областях управління сільського господарства і в районах відділи сільського господарства у складі відповідних виконавчих комітетів Рад депутатів трудящих.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
10 лютого 1947 року.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).