Указ Президії Верховної Ради УРСР від 10.2.1947 «Про утворення Міністерства Радгоспів Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про утворення Міністерства Радгоспів Української РСР

1. Утворити союзно-республіканське Міністерство Радгоспів Української РСР, поклавши на нього керівництво зерновими, овочевими, тваринницькими і бавовницькими радгоспами, які були підпорядковані Міністерству Земельних справ, Міністерству Тваринництва і Міністерству Технічних культур Української РСР.

2. Передати Міністерству Радгоспів Української РСР радгоспи, підприємства і організації за списком, затвердженим Радою Міністрів Української РСР.

Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
10 лютого 1947 року.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).