Указ ПВР УРСР від 26.3.1945 «Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» … Дніпропетровської області»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УPCP
Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» багатодітних матерів Дніпропетровської області

На підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР від 18 серпня 1944 року нагородити від імені Президії Верховної Ради СРСР:

Матерів, які народили та еиховали дев'ять дітей

Орденом «Материнська слава» І ступеня

1. Корнієнко Марію Федорівну — колгоспницю села Луб'янка, Синельниківського району.
2. Лимар Оксану Іванівну — колгоспницю села Лозоватка, Синельниківського району.
3. Лимар Наталію Корніївну — колгоспницю хутора Водяний, Покровського району.

Матерів, які народили та виховали вісім дітей

Орденом «Материнська слава» IІ ступеня

1. Безверху Меланію Леонтіївну — колгоспницю села Катеринівка, Покровського району.
2. Головко Олену Григорівну — колгоспницю хутора Г. Мечетний, Покровського району.
3. Іващенко Марію Савівну — колгоспницю села Романки, Покровського району.
4. Птиченко Ярину Єрофіївну — домашню господарку міста Синельникове.

Матерів, які народили та виховали сім дітей

Орденом «Материнська слава» ІII ступеня

1. Бовкун Настасію Григорівну — колгоспницю села Мар'ївка, Синельниківського району.
2. Гасенко Ольгу Лаврентіївну — колгоспницю села Романки, Покровського району.
3. Губу Килину Самсонівну — колгоспницю села Дубовики, Васильківського району.
4. Журавель Оксану Леонтіївну — колгоспницю села Минівка, Котовського району.
5. Зозулю Настасію Іванівну — колгоспницю села Котовка, Котовського району.
6. Іващенко Варвару Костянтинівну — робітницю кінного заводу імені Будьонного, Покровського району.
7. Іванову Федосію Харлампіївну — колгоспницю села Перше Травня, Верхнєдніпровського району.
8. Івашину Катерину бвдокимівну—колгоспницю села Пушкарівка, Верхнєдніпровського району.
9. Комарову Серафиму Мардарівну — колгоспницю села Раївка, Синельниківського району.
10. Липку Єфімію Семенівну — колгоспницю села Лозоватка, Синельниківського району.
11. Напханенко Килину Степанівну — колгоспницю села Чапаєва, Сталінського району.
12. Нетягу Федосію Миколаївну — колгоспницю села Романки, Покровського району.
13. Пономаренко Марію Оникіївну — домашню господарку роз'їзду Адамівка, Щорського району.
14. Родченко Євдокію Андріївну — колгоспницю села Колпаківка, Кстовського району.
15. Рудько Пелагію Микитівну — колгоспницю села Пушкарівка, Верхнєдніпровського району.
16. Сорокотягу Ганну Василівну — колгоспницю села Воскресенівка, Васильківського району.

Матерів, які народили та виховали шість дітей

Медаллю «Медаль материнства» І ступеня

1. Балабас Тетяну Андріївну — колгоспницю села Кременівка, Котовського району.
2. Батуру Уляну Семенівну — домашню господарку села Мар'ївка, Синельниківського району.
3. Безбатченко Катерину Семенівну — домашню господарку села Литвинівка, Верхнєдніпровського району.
4. Білу Наталію Федорівну — колгоспницю села Кільмансталь, Синельниківського району.
5. Бірко Олександру Григорівну — колгоспницю села Н. Ганнівка, Верхнєдніпровського району.
6. Великодну Веклу Гордіївну — колгоспницю села Новостепанівка, Перещепинського району.
7. Герасименко Марію Максимівну — домашню господарку села Олександрівка, Покровського району.
8. Гребенюк Аграфену Степанівну — домашню господарку, міста Нікополь.
9. Данильченко Ганну Олександрівну — колгоспницю села Катеринівка, Покровського району.
10. Денисенко Наталію Петрівну — колгоспницю села Василівка, Солонянського району.
11. Добропас Софію Іллівну — колгоспницю села Олексіївка, Покровського району.
12. Залеткіну Віру Григорівну — домашню господарку міста Нікополь.
13. Заходайло Марію Денисівну — колгоспницю села Мотронівка, Верхнєдніпровського району.
14. Зелену Улиту Петрівну — колгоспницю села Антонівка, Солонянського району.
15. Кулик Олександру Михайлівну — колгоспницю села Данилівка, Покровського району.
16. Куценко Ганну Михайлівну — домашню господарку станції Пічугіне, Криворізького району.
17. Лебідь Афанасію Іванівну — домашню господарку села Ново-Українка, Сталінського району.
18. Молчанову Марію Борисівну — колгоспницю села Боскресенівка, Васильківського району.
19. Мусатову Мотрону Артемівну — колгоспницю села Василівка, Солонянського району.
23. Опару Марію Ничипорівну — домашню господарку села Новоселівка, Криворізького району.
21. Павленко Меланію Іванівну — колгоспницю села Олексіївка, Синельниківського району.
22. Панченко Варвару Семенівну — колгоспницю села Луб'янка, Синельниківського району.
23. Панченко Олену Кіндратівну — колгоспницю села Раївка, Синельниківського району.
24. Помазан Єфросинію Іллівну — домашню господарку селища Чаплине, Васильківського району.
25. Продайко Настасію Павлівну — колгоспницю села Котовка, Котовського району.
26. Ревило Устину Омелянівну — колгоспницю села Степанівка, Котовеького району.
27. Слаутіну Афанасію Василівну — колгоспницю села Плоске, Верхнєдніпровського району.
28. Соколову Любов Федорівну — робітницю села Воскресенівка, Перещепинського району.
29. Сич Лукію Петрівну — колгоспницю села Антонівка, Солонянського району.
30. Тихонову Єфросинію Євдокимівну — колгоспницю хутора Ненаситець, Синельниківоького району.
31. Троян Віру Іванівну — домашню господарку села Кудашівка, Криворізького району.
32. Фірсову Хотину Порфирівну — колгоспницю села Мар'ївка, Синельниківського району.
33. Харитонову Мотрону Іванівну — колгоспницю села Мар'ївка, Синельниківського району.
34. Харитонову Уляну Дем'янівну — колгоспницю хутора Ненаситець, Синельниківського району.
35. Чорнорай Надію Петрівну — колгоспницю села Данилівка, Покровського району.
36. Шатову Оксану Йосипівну — колгоспницю села Воскресенівка, Васильківського району.
37. Якименко Пестину Парамонівну — домашню господарку селища Чаплине, Васильківського району.
Матерів, які народили та виховали п'ять дітей

Медаллю «Медаль материнства» II ступеня

1. Амеліну Марію Василівну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
2. Базарову Олену Дмитрівну — домашню господарку села Литвинівка, Верхнєдніпровського району.
3. Базарову Ганну Тимофіївну — домашню господарку села Литвинівка, Верхнєдніпровського району.
4. Безверху Марію Григорівну — колгоспницю села Катеринівка, Покровського району.
5. Білик Парасковію Федорівну — колгоспницю села Підгаврилівка, Покровського району.
6. Бутенко Уляну Петрівну — домашню господарку села Литвинівка, Верхнєдніпровського району.
7. Бугаєву Ганну Василівну — колгоспницю села Раївка, Синельниківського району.
8. Бухало Наталію Степанівну — домашню господарку селища Щорськ, Щорського району.
9. Гаву Килину Романівну — колгоспницю села Ново-Олександрівка, Верхнєдніпровського району.
10. Гавриленко Олександру Василівну — колгоспницю села Данилівка, Покровського району.
11. Ганич Настасію Юхимівну — колгоспницю села Олексіївка, Покровського району.
12. Гладко Меланію Олексіївну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
13. Глухеньку Оксану Іванівну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
14. Головко Парасковію Кирилівну — колгоспницю села Данилівка, Покровського району.
15. Горобець Марію Степанівну — колгоспницю села Орестопіль, Покровського району.
16. Гребінь Марфу Сергіївну — колгоспницю села Вільні Хутори, Верхнєдніпровського району.
17. Гуржій Парасковію Мойсеївну — колгоспницю села Василівка, Солонянського району.
18. Дашко Зінаїду Данилівну — колгоспницю села Ново-Олександрівка, Верхнєдніпровського району.
19. Дігтяр Василину Мартинівну — колгоспницю села Пушкарівка, Верхнєдніпровського району.
20. Драну Тетяну Семенівну — колгоспницю села Підгаврилівка, Покровського району.
21. Дятлову Устину Андріївну — домашню господарку міста Нікополь.
22. Задорожню Марію Радіонівну — колгоспницю села Новоселівка, Покровського району.
23. Зануду Олександру Семенівну — колгоспницю села Плоске, Верхнєдніпровського району.
24. Зиму Олександру Семенівну — колгоспницю села Мотронівка, Верхнєдніпровського району.
25. Зуб Оксану Василівну — домашню господарку села Циганівка, Синельниківського району.
26. Івашину Олену Мойсеївну — колгоспницю села Пушкарівка, Верхнєдніпровського району.
27. Калепченко Мотрону Ничипорівну — домашню господарку міста Нікополь.
28. Карпенко Серафиму Пилипівну — колгоспницю села Данилівка, Покровського району.
29. Касьян Ольгу Данилівну — колгоспницю села Воскресенівка, Васильківського району.
30. Козельську Наталію Григорівну — колгоспницю села Кільмансталь, Синельниківського району.
31. Косяк Марію Сергіївну — колгоспницю села Данилівка, Покровського району.
32. Краєву Єфімію Трохимівну — колгоспницю села Катеринівка, Покровського району.
33. Криворот Марію Саватівну — колгоспницю села Вільні Хутори, Верхнєдніпровського району.
34. Кучугурову Віру Яремівну — домашню господарку міста Синельникове.
35. Кущ Дарію Семенівну — колгоспницю села Красне, Сталінського району.
36. Лавренко Ольгу Никонівну — колгоспницю села Ново-Українка, Сталінського району.
37. Лапицьку Євдокію Ничипорівну — домашню господарку міста Синельникове.
38. Латиш Анфісу Василівну — колгоспницю села Вільні Хутори, Верхнєдніпровського району.
39. Лакшу Настасію Іллівну — колгоспницю села Колпаківка, Котовського району.
40. Лебідь Євдокію Йосипівну — колгоспницю села Пушкарівка, Верхнєдніпровського району.
41. Левченко Катерину Василівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
42. Легку Софію Сергіївну — колгоспницю села Василівка, Солонянського району.
43. Литвиненко Марію Василівну — колгоспницю села Бузівка, Котовського району.
44. Лічну Настасію Савелівну — колгоспницю села Веселе, Криворізького району.
45. Лихацьку Єфімію Андріївну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
46. Луценко Ганну Петрівну — колгоспницю села Петрівка, Сталінського району.
47. Макашеву Єлисавету Андріївну — колгоспницю села Ботвине, Сталінського району.
48. Малу Настасію Пимонівну — колгоспницю села Василівка, Солонянського району.
49. Малишеву Зою Семенівну — колгоспницю села Новостепанівка, Перещепинського району.
50. Матвієву Ганну Захарівну — робітницю села Воскресенівка, Перещепинського району.
51. Миропольську Настасію Антонівну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
52. Михальцову Уляну Микитівну — колгоспницю села Улянівка, Сталінського району.
53. Мороз Євдокію Кононівну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
54. М'якишеву Олену Максимівну — домашню господарку міста Дніпропетровськ.
55. Науменко Пелагію Платонівну — колгоспницю села Колпаківка, Котовського району.
56. Ніколенко Ярину Сєменівну — домашню господарку села Литвинівка, Вєрхнєдніпровського району.
57. Нор Марфу Яковлівну — колгоспницю села Мусієнкове, Котовського району.
58. Павлову Парасковію Данилівну — домашню господарку міста Нікополь.
59. Перепелицю Оксану Яковлівну — домашню господарку міста Синельникове.
60. Плетенець Дарію Василівну — колгоспницю села Перше Травня, Вєрхнєдніпровського району.
61. Погорілову Улиту Терентіївну — колгоспницю села Олександрівка, Сталінського району.
62. Полозок Христину Наумівну — домашню господарку міста Нікополь.
63. Потебню Євдокію Сидорівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
64. Приходько Єфросинію Сергіївну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
65. П'яник Дарію Лаврентіївну — колгоспницю села Пушкарівка, Вєрхнєдніпровського району.
66. Радикову Марфу Овсіївну — колгоспницю села Бузівка, Котовського району.
67. Руденко Пелагію Саливонівну — колгоспницю села Павлопілля, Сталінського району.
68. Самойленко Єфімію Григорівну — домашню господарку села Васильківка, Васильківського району.
69. Селіванову Марію Петрівну — колгоспницю хутора Миколаївка, Васильківского району.
70. Середу Пелагію Григорівну — колгоспницю села Красне, Сталінського району.
71. Сіру Наталію Максимівну — колгоспницю села Павлопілля, Сталінського району.
72. Сиволобову Олександру Федорівну — колгоспницю села Антонівка, Солонянського району.
73. Сіренко Ганну Василівну — домашню господарку села Литвинівка, Вєрхнєдніпровського району.
74. Слесареву Василину Федорівну — колгоспницю села Дубовики, Васильківського району.
75. Солодовникову Серафиму Григорівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
76. Сорокун Настасію Іванівну — колгоспницю села Чапаєва, Сталінського району.
77. Стрибайло Ганну Хомівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
78. Стрижак Ганну Володимирівну — колгоспницю села Котовка, Котовського району.
79. Талалай Олександру Назарівну — колгоспницю села Деконка, Котовського району.
80. Танцуй Віру Прокопівну — колгоспницю села Ровнади, Криворізького району.
81. Таран Наталію Павлівну — колгоспницю села Дніпровське, Солонянського району.
82. Тарасенко Уляну Федорівну — колгоспницю села Плоске, Верхнєдніпровського району.
83. Товмаш Софію Павлівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
84. Третяк Ганну Іванівну — колгоспницю села Павлопілля, Сталінського району.
85. Тютюнник Марію Максимівну — колгоспницю села Миколаївка, Криворізького району.
86. Тютюнник Уляну Олександрівну — колгоспницю села Орестопіль, Покровського району.
87. Філіп Улиту Михайлівну — колгоспницю села Мусієнкове, Котовського району.
88. Хіхлову Марію Федорівну — колгоспницю села Божедарівка, Криворізького району.
89. Хлусову Ганну Панасівну — домашню господарку селища Щорськ, Шорського району.
90. Хоменко Катерину Степанівну — колгоспницю села Бузівка, Котовського району.
91. Чередниченко Олександру Степанівну — домашню господарку міста Синельникове.
92. Шаталову Домну Архипівну — колгоспницю села Анастасівка, Криворізького району.
93. Шацьку Олександру Григорівну — колгоспницю села Євдокіївка, Сталінського району.
94. Швець Єфросинію Іванівну — колгоспницю села Євдокіївка, Сталінського району.
95. Шебенко Євдокію Марківну — колгоспницю села Воскресенівка, Перещепинського району.
96. Шевченко Марфу Григорівну — домашню господарку міста Синельникове.
97. Шевякову Ганну Гнатівну — домашню господарку міста Нікополь.
98. Шевякову Мотрону Тимофіївну — домашню господарку міста Нікополь.
99. Школу Настасію Порфирівну — колгоспницю села Минівка, Котовського району.
100. Щербину Марію Григорівну — домашню господарку міста Синельникове.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
26 березня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).