Указ Президії ВР УРСР від 27.3.1946 «Про утворення Міністерства Технічних культур Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про утворення Міністерства Технічних культур Української РСР

1. Утворити Міністерство Технічних культур Української РСР, поклавши на нього керівництво виробництвом цукрових буряків, льону, конопель, тютюну, махорки, бавовни, каучуконосів, ефіро-олійних культур, сої, цитрусових культур, чаю та новолуб'яних культур, а також керівництво шовківництвом.

2. Передати Міністерству Технічних культур Української РСР підприємства й організації за списком, затвердженим Радою Міністрів Української РСР.

Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
27 березня 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).