Указ Президії ВР УРСР від 30.3.1946 «Про поділ Міністерства Земельних справ УРСР на два … — … Земельних справ УРСР та … Тваринництва УРСР»

Матеріал з Вікіджерел
ВВР/1947/5-6
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1946
Про поділ Міністерства Земельних справ Української РСР на два Міністерства — Міністерство Земельних справ Української РСР та Міністерство Тваринництва Української РСР
Відомості Верховної Ради УРСР, 1947, № 5—6, с. 54—55
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про поділ Міністерства Земельних Справ Української РСР на два Міністерства — Міністерство Земельних Справ Української РСР та Міністерство Тваринництва Української РСР

1. Поділити Міністерство Земельних Справ Української РСР на два Міністерства:

Міністерство Земельних Справ Української РСР;

Міністерство Тваринництва Української РСР.

2. Передати Міністерству Земельних Справ Української РСР зернові радгоспи та Міністерству Тваринництва Української РСР — тваринницькі радгоспи, які знаходилися у віданні колишнього Народного Комісаріату Зернових та Тваринницьких радгоспів Української РСР.

3. Передати Міністерству Земельних Справ Української РСР і Міністерству Тваринництва Української РСР підприємства та організації за списком, затвердженим Радою Міністрів Української РСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
30 березня 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).