Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./105

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
22.

Его царското пресвѣтлого величества войска Запорозкаго полковъникъ лубенский Василій Савичъ.

П. П. старшинѣ городовой глинской, и кому колвекъ о томъ вѣдати на лежат, симъ нашимъ извѣстно чинимъ писаніемъ, іжъ бувши въ насъ въ Лубняхъ панъ Андрѣй Михайловичъ, сотникъ вашъ, подалъ високоповажній листь от ясневелможного добродѣя его милости пана гетмана къ намъ пи санній, въ которомъ поневаж указъ естъ вираженъ, жебисмо възглядом. прислугъ войскових пана сотникових вручили ему въ поссесію людей села Перекоповъки; такъ ми високоповажному повеленію [197) рейментарскому удовълетвораючи, ак тому и на прошеніе пана сотникове респектуючи, яко помянутое село Перекоповку оному до ласки рейментарской и войсковой вру чаемъ, такъ особливе вмстемъ п. п. старшинѣ приказуемъ, абисте въ томъ реченного села завѣдованню жадного ему ж пану сотниковѣ не важилися 'чи нити препятія. Тамошніе теж тягліе жителѣ перекоповъскіе во всемъ належи тое повинни oному отдавати послушенство, що аби такъ и неотмѣнне чини лосъ и повторе пожадавъши імъ же нашу засилаемъ приязнь. Дан въ Луб няхъ 1713 року, януарія 25.

Звишменованній полковникъ лубенский.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.