Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./121

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр. (1931
Лист Андр, Марковича до сотника наказного лубенського, щоб Мартину Кодинаю сотнику лукомському люди с. Юсковець „сіна учинили“, 1722. 24. IV. (Андрій Маркович)
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Видання: Київ: 1931.
[219] ЛУКОМСКОЙ СОТНѢ.

Копія.

[Кодинця].


111.

Мой ласкавій пане сотнику наказній лукомскій.

Отходячи въ предлежащій войсковой путь пaнъ Мартинъ Кодинецъ, сот никъ лукомскій, просили насъ абысмо людей посполитихъ села сотнѣ его Юсковецъ уволнивши от iнних шарварковъ приказали на его потребу, когда прийдетъ тому время сѣна учинити. Якому его прошенію респектомъ праци мѣючойся въ томъ походѣ поносити не отмовивши, жадаемъ вмст, абыс помянутим юсковским обывателемъ приказалъ въ косбѣ сѣна, що оного воз могут учинить быти домашним его пана сотника послушними, затим зчим вмст зъдравствоватъ. Злуки, апр. 24 дня, року 1722.

Въ подленномъ написано: Bмсти зичливий его імператорского пресвѣт лого величества войска Запорожского полковникъ лубенский Андрей Мар ковичъ.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.