Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./124

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копія.

[222] 46.

Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожскаго гетман Іоанъ Скоропадский, Вамъ войтови села Онушокъ зо всѣми тамошними посполитими людми чрезъ сие наше унѣверсалное писаніе нехай будетъ вѣдомо, ижъ яко прежде сего з певних респектовъ нашихъ ку пречестному отцу Петру Петровичу, Священниковѣ лукомскому, писали до васъ приватнимъ нашимъ листомъ, при казуючи, абисте его честности во всяких работизнахъ чинили послушенство, такъ и тепер тому ж отцу Петру, перший нашъ респектъ являючи, симъ унѣ версаломъ нашимъ пилно грозимъ, мѣти хощемъ и рейментарско приказуемъ, абисте без жадной вимовки и спреки предреченному отцу Петру, священнику лукомскому, тое ж во всѣхъ работизнахъ его домових отдавали послушен ство, и в належитих приказанняхъ его ж поволними били. Яко нашой тут виряженой волѣ такъ самъ панъ полковникъ лубенский, яко и сотникъ луконский противними бити не мают. Данъ въ Глуховѣ, августа 10 дня, року 1709.

Въ подлином подпис таковъ: Звышменованній гетманъ рукою власною.

[219—222] С подлинними сводилъ полковый лубенский писар Стефанъ Савіцкий.

[221—222] Къ симъ копѣямъ Іоанъ Петровъ попъ лукомский руку при ложилъ.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.