Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./125

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[225] ЛУБЕНСКОЙ СОТНѢ.
[Корнієва].

Копѣя.

55.

Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожского полковникъ лубенъский Андрей Марковичъ.

Ознаймуемъ симъ нашимъ унѣверсаломъ кому бы колвекъ о томъ вѣдати належало, а особливе пану сотниковѣ полковому лубенъскому, атамановѣ го родовому тамошнему, и войтовѣ эъ прочийми урадниками, ижъ знаючи мы быти пана Григорія, значного полку Лубенского нашого товариша, до услугъ войсковихъ, которое неоттепер уже нелениво отправуети, способнаго для того респекту, по прошенію оного опредѣляемъ ему подъ послушенство людей посполитихъ в селѣ сотнѣ Лубенской, іменуемомъ Ерковьцяхъ найдуючихъся, якие до ратуша тамошнего належали. Докладаемъ однакъ тое, ижъ они посполитіе ерковъскіе непремѣнно и до ратуша мают отдавати, особливе на рейментарскую стацію и кокпанѣю свою повинност; и панъ Григорий онихъ от тоей неповиненъ заступати, поневаж, що на ихъ належит тепер вистачит нѣотколь будетъ того взяти. Авъ отбыранню от них же посполитихъ на лежитого послушенства въ мѣрнихъ роботизнахъ державцям отдаватися обыклого, жебы ему пану Корнѣевичу нѣхто жадного не чинилъ препятія. И они посполитіе отнюдь бы не были от того отмовними, пилно мѣти хочемъ и приказуемъ. Данъ въ Ромнѣ, ноеврія 13 дня, року 1717.

Звишъменованний полковникъ рукою власною.

Съ подлиннимъ сводилъ полковый писаръ Степанъ Савіцкий.

Сотник пиратинский Григорий Корнѣевъ.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.