Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./39

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

[95] Унѣверсалъ Іоанъна Мазепи гетмана позволителній, на gрунтѣ монастырскомъ или землѣ купленъной под Ковъжижею зостаючой, людей садити (18).

Іхъ царского пресвѣтлого величества войска Запорозъского Іоанъ Мазепа, гетманъ.

Пану полковниковѣ полтавскому, сотниковѣ великобудискому, атаману городовому, войтови и въсѣмъ тамошнимъ такъ товариству, яко и посполитимъ людемъ озънаймуемъ, ижъ по прошенію превелебного въ богу отца Іпатія Горбачевъского, ігумена святоспаского Мгарского зъ братією, позъволисмо на іхъ въласной манастирской земълѣ купленой, под Ковъжижею зостаючой, людей посадити волнихъ, столко человѣка, насколко земълѣ тоей монастирской будетъ для помочи ихъ хутору потребной. Въ чомъ абы имъ отцу игумену и въсей братіи́ мгарскимъ нихто не важилъся чинити перешкоды, пилно упоминаемъ и приказуемъ. Данъ въ Лубнях, февъруарія 23, 1695 року.

Въ подлинномъ тако подписано: Звышъменованній гетманъ рукою власною.

Мѣсто печати рейментарской.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.