Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./51

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

мое Сухоносовку в сотны Чорнуcкoй полку Лубенскомъ обрѣтающееся, 30 всѣмы надлежащимы до онаго кгрунтамы и угодіамы, въ посессію и владѣ ніе, такъ абы нѣкто зъ старшины и черны полку Лубеньского особливе сот никъ чорнуcкий эъ другимы урядникамы въ поссесію и заживанью предре чонънаго села Сухоносовки вишмененному пану Якову Марковичу, [1066) зънатному товаришевы войсковому, жадной не важилъся чинити перепоны и трудности рейменътарско варуемъ и упоминаемъ. Войтъ зас сухоносовский эъ Посполитимы Людмы тамошнимы (: опрочъ қозаковъ при своихъ правахъ и волностяхъ доставаты мѣючихъ:), абы ему пану Марковичу, яко державцы своему, всякое подданическое послушенство и повинъност отдавалы, пилно приказуемъ. Данъ въ Глуховѣ, зъ канцеллярій войсковой, декемврія 28-го року 1721-го.

Звишменованъний гетманъ рукою власною.

Мѣсто печаты.

[106—1066] Къ сей копій бунчуковий товаришъ Яковъ Марковичъ руку приложилъ, а лодлинный къ себѣ принял.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.