Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./54

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копия.

[115] 80.

Въ прошломъ 1729-м году по указу блаженнія памяти его величества Пет pa Второго, імператора и самодержца всероссийского нашего вселюбезнѣR шого племянника, въ Малой Россій у збору денежной казны въ войсковой скарбъ опредѣленъ из малороссіянъ подскарбіемъ бывшей лубенской полков ник Андрѣй Марковъ, которому данъ рангъ генеральной старшины подсу дями, и какъ поступат дана ему інструкціа. А в нынѣшнемъ 1730 мъ году намъ великой государинѣ нашему імператорскому величеству онъ Андрей Марковъ былъ челомъ, что онъ по данной ему інструкцій в Глуховѣ безот лучно должности ево принадлежащую службу отправляет. А против генерал ной старшины дачи маeтностей на рангъ ево для содержанів свого не имѣ етъ, и чтоб ему на тот урядъ маeтностей наше імператорское величество все милостивѣйшее опредѣленіе учинит. І мы великая государиня, наше імпера торское величество, указали оному подскарбію Андрею Маркову на уряд чи на ево подскарбia дaт во владѣніе до нашего указу из бывших за вдовою гетманшею Скоропадскою въ Лубенскомъ Полку въ сотнѣ Пирятинской село Сосиновку сто десят дворовъ, деревню Липовицу тридцет семъ дворов. Ите бѣ нашего імператорского величества подданому войска Запорожского обоихъ сторонъ Днепра гетману о семъ вѣдат. А об оддаче ему (1156) Маркову тѣхъ маeтностей посланъ імператорского величества указъ къ генералу на щему масору князю Алексѣю Шаховскому, понеже тѣ маeтности по смерти вдови гетманши в вѣденій ево генерала маеора, Данъ в Москвѣ, мая 30 д., 1730 году.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.