Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./75

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр. (1931
Унів. Скоропадського Свіччиній Ірині Булавкiвнi на людей городиських і корніївських до поділу поміж дітьми Вас Свічки, 1720. 1. VI. (Іван Скоропадський)
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Видання: Київ: 1931.
[146] 69.

Его царского пресвѣтлого величества войскъ Запорожский гетманъ Іоанъ Скоропадский.

Ознаймуемъ симъ унѣверсаломъ нашимъ пану полковникови лубенскому старшинѣ полковой, также п. сотниковѣ пирятинскому зъ урядомъ и кому би Колвекъ о томъ вѣдати надлежало, ижъ респектуючи мы на овдовѣлую панѣ Стефанову Свѣччиную Ирину Булавъковъну опредѣляемъ з сином ей городи ских и в Корнѣевцѣ приселку мешкаючих людей в послушенство, поколя в по зосталих покойного Василия Свѣчки добрах вперед чрезъ висланних нашых учинится разъсмотрение и совершенное з другими его небожчика дѣтми, хто при чомъ маeть належати, опредѣление. Зачим аби городиские и корнѣевские люде належитое ей паней Стефановой Свѣччиной до крайнего в далший час подѣлу отдавали послушенство и повинност панъ полковникъ тежъ лубенский зъ старшиною, а особливе урядники пирятинский такожъ, не чинили би в том оной же паней Стефановой Свѣтчиной нѣякой перешкоди и трудности рей ментарско приказуемъ. Такожъ до пяти қозаковъ в Городищу и Корнѣевцѣ на купленних Свѣтчиних кгрунтовъ мешкаючих аби панъ сотникъ пѣратин ский не мѣлъ дѣла по прежнему. Данъ в Глухови, iюня 1 д., року 1720.

Звишъменованний гетманъ рукою власною.

Мѣсто печаты.

Сотникъ грунский Ілия Милорадовичъ з подленого преводил.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.