Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./76

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

[147] 69. Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожского гетманъ і ка валеръ lоанъ Мазепа.

Пану полковниковы лубенскому 30 всею старшиною полковою, сотником, атамановы городовому эъ товариствомъ войтови з поспольствомъ, и кому би колвек отомъ вѣдати належало симъ унѣверсалнимъ писаниемъ на шимъ ознаймуемъ, ижъ панъ Василий Свѣчка, значъний товаришъ войско вий, за вѣдомомъ и позволением на греблѣ на рецѣ Оржицѣ при своем xy торѣ под Городищем занятой власнимъ коштомъ постройвши млин, просил нашего гетманского потвержения. Мы теды респекътомъ услугъ его и прац въ войску Запорожскомъ роненних и въпередъ мѣючихся ронити, прозби слушной давши мѣсце у себе, яко видаемъ сей нашъ потвержателнив ему пану Василию Свѣтчцѣ унѣверсалъ, позволяючи всякие розмѣровие прихо дячие пожитки эъ частю войсковою до ласки нашой на себе отбирати, такъ мѣти хочем и рейментарско приказуемъ, аби ему владѣнию того млина и въ отбиранню зоного всяких розмѣрових приҳодячих користей эъ частю вой сковою самъ панъ полковникъ, старшина полковая, нѣхто инший жадной найменшой не смѣлъ и важился чинити кривди, долегливости и перешкоди; и повторе сим нашим унѣверсаломъ варуемъ и приказуем. Данъ в Батуринѣ октоврія 8, року 17[0]8.

Звишъменованний гетман рукою власною.

Мѣсто печаты.

Сотникъ грунский Ілия Милорадович з подленого преводил.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.