Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./8

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ознаймуем симъ нашим унѣверсалом кождому кому би колвекъ о тому вѣдати належало, а особливе пану полковниковѣ лубенскому, старшинѣ полковой и въсему старшому и меншому того полку товариству, ижъ респектуючи ми на уставичній працѣ п. Яреми Иляшенка, сотника чигириндубровского, котории́ он будучи въ пограничном городѣ всегда чуле и зичливе отправует, надаемо ему до ласки нашой войсковой селце прозиваемое Гусиное, уво уездѣ Чигириндубровскомъ лежачое, позволяючи от людей тамошних посполитих (:кроме Козаков:) отбирати послушенство и повинности ку въспартю домови его потребъ. Зачим мѣти хочем и приказуем, аби ему п. Яремѣ Иляшенковѣ, сотниковѣ чигириндубровскому, нѣхто зъ старшини и черни во въладѣнию того селца жадное не чинил перешкоди. А войтъ селца оного зъ тяглими людми жеби ему во всемъ, якъ слушност несеть, повиновалися. Дан въ Лохвици, року 1695 февраля 3-го.

Звишменованний гетман рукою власною.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.