Доповідна записка МВС СРСР в ЦК КПРС про перехід радянськими військами радянсько-угорського кордону

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це публікація документу, який зберігається в архіві.
Посилання на документ: АПРФ. Ф. 3. On. 64. Д. 484. Л. 88-89. Подлинник. ЦХСД. Ф. 89. Пер. 45. Док. № 7. Ксерокопия.
Доповідна записка МВС СРСР в ЦК КПРС про перехід радянськими військами радянсько-угорського кордону від 24 жовтня 1956 року (1956, перекладено з російської мови користувачами Вікіджерел
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Видання: Москва: архів, 1956.

24 жовтня 1956 року

Особлива папка

Ціл. таємно

ЦК КПРС

МВС СРСР доповідає про обстановку на кордоні з Угорською Народною Республікою станом на 8 годину 24 жовтня 1956 року.

Відповідно до рішення, прийнятого Міністром оборони СРСР Маршалом Радянського Союзу тов. Жуковим Г.К. війська Радянської Армії в складі 128 стрілецької дивізії і 39 механізованої дивізії о 2 годині 15 хвилин почали перехід через державний кордон на територію Угорської Народної Республіки в пунктах Чоп, Берегово, Вилок.

У зазначених пунктах встановлено тісний зв'язок офіцерів прикордонних військ МВС СРСР з командуванням частин і з'єднань Радянської Армії, які прямують через кордон.

Прикордонні частини і підрозділи надають частинам Радянської Армії необхідне сприяння.

Вся ділянка кордону з Угорською Народною Республікою з 5 години 26 жовтня охорона прикордонними військами посилена, з метою не допустити безкарних порушень державного кордону.

Перехід кордону військами Радянської Армії триває.

Ніяких пригод на Радянсько-Угорському кордоні не відзначено.

Заступник міністра внутрішніх справ Союзу РСР


PD-icon.svg Цей робота не є об'єктом авторського права
Відповідно до статті 1259 Цивільного кодексу Російської Федерації офіційні документи державних органів та органів місцевого самоврядування муніципальних утворень, в тому числі закони, інші правові акти, рішення судів, інші матеріали законодавчого, адміністративного і судового характеру, офіційні документи міжнародних організацій, а також їх офіційні переклади, державні символи і знаки, а також символи і знаки муніципальних утворень не є об'єктами авторських прав.