ЗУРРСУУ/1925/1/12/Про точний розподіл території зліквідованої Малинської Округи на Київщині між Київщиною й Волинню

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 12
Перейти до навігації Перейти до пошуку

96. Про точний розподіл території зліквідованої Малинської Округи на Київщині між Київщиною й Волинню.

Доповнюючи постанову ВУЦВК з 28 жовтня 1924 р. «Про ліквідацію Малинської Округи на Київщині» (Зб. Уз. 1924 року ч. 48, арт. 284) і зміняючи постанову ВУЦВК від 7 березня 1923 р. «Про адміністраційно-територіяльний поділ Київщини» (Зб. Уз. 1923 р. ч. 18—19, арт. 309) і «Про адміністраційно-територіяльний поділ Волині» від 7 березня 1923 р. (Зб. Уз. 1923 р., ч. 18—19, арт. 306), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів постановили:

1. Території нижчезазначених районів зліквідованої Малинської округи на Київщині приєднати:

а) Розважівського, Іванківського, Хабнівського, Чорнобильського й Товстоліського районів — до складу Київської округи на Київщині;

б) Радомисельського і Коростишівського районів — до складу Житомирської округи на Волині й

в) Малинського та Потіївського районів — до складу Коростеньської округи на Волині.

2. Ставищанський район зліквідованої Малинської округи розформувати, приєднавши сільради:

а) Білківську, Забілочанську, Комарівську, Кочерівську, Неграбівську, Поташнянську, Раєвську і Раковицьку — до складу Радомисельського району, перечисленого у склад Житомирської округи на Волині;

б) Царівську — до складу Коростишівського району перечисленого у склад Житомирської округи на Волині;

в) Ставищанську, Висоцьку, Озерянську, Осовецьку й Приворотянську — до складу Брусилівського району, Білоцерківської округи на Київщині;

г) Борівську, Небилицьку, Ніжиловицьку, Рожевську й Ситнязьку — до складу Макарівського району Київської округи.

3. Перечислити с. Мигалки з Високими й Нижніми Руднями Малинського району зліквідованої Малинської округи до складу Бороднянського району Київської округи.

4. Перечислити с. Вахівку Іванківського району зліквідованої Малинської округи до складу Димерського району, Київської округи.

5. Перечислити с. Коблицю, Іванківського району, зліквідованої Малинської округи до складу Бороднянського району, Київської округи.

6. Перечислити Придубівську сільраду, Брусилівського району, Білоцерківської округи до складу Коростишівського району, перечисленого у склад Житомирської округи на Волині.

7. Перечислити с. 1-й і 2-й Волнянський хутір і колонії Радівку, Тавбівку й Юзефівку Брусилівського району, Білоцерківської округи до складу Коростишівського району, перечисленого до складу Житомирської округи на Волині.

8. Перечислити Ново-Соколівську, Оранівську й Романівську сільради Чорнобильського району зліквідованої Малинської округи до складу Іванківського району, перечисленого до складу Київської округи, на Київщині.

9. Перечислити с. Макарівку й Недашківську слободу Розважівського району зліквідованої Малинської округи до складу Іванківського району, перечисленого до складу Київської округи на Київщині.

10. Перечислити с. Перемижжя, с. Журавлінку й с. Костанівську з хутором Салдацьким Коростишівського району зліквідованої Малинської округи до складу Радомисельського району, перечисленого до складу Житомирської округи на Волині.

11. Перечислити Забілотянську, Котівську й Пилиновицьку Сільради Потіївського району зліквідованої Малинської округи до складу Радомисельського району, перечисленого до складу Житомирської округи на Волині.

12. Перечислити с. Шкневу й с. Марківську-Воєнну Розважівського району зліквідованої Малинської округи до складу Хабнівського району, перечисленого до складу Київської округи на Київщині.

13. Перечислити Воровицьку, Кабанську, Мартиновицьку й Павловицьку сільради Товсто-Лісового району зліквідованої Малинської округи до складу Хабнівського району, перечисленого до складу Київської округи на Київщині.

14. Перечислити Жофнірівську, Коначанську й Стечанську сільради Чорнобильського району зліквідованої Малинської округи до складу Товстоліського району, перечисленого до складу Київської округи на Київщині.

15. Перенести центр Товстоліського району зліквідованої Малинської округи з Товсто-Лісу до Нові-Шепеличі, перейменувавши Товстоліський район на Ново-Шепелицький.

Харків, дня 13 березня 1925 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Петровський.

Голова Ради Народніх Комісарів В. Чубар.

Секретар ВУЦВК А. Буценко.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).