Обговорення користувача:Arxivist/Проект:Книжкова Шафа

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Чудова ініціатива. Я би навіть трохи більший еквівалент установив, десь так 1 грн за сторінку. Подарунком я би пропонував, щоб міг бути сувернір від ВМУА, скажімо футболка з логотипами, блокнот, чашка і т.п. --A1 (обговорення) 14:13, 9 січня 2017 (UTC)

Цікава ініціатива. До грудня трохи довго чекати. Може на декілька етапів розбити? --Visem (обговорення) 16:13, 9 січня 2017 (UTC)

@Visem: Чекати не треба. Вичитали раніше — отримали сертифікат. Просто до грудня це гарантія, що воно діяти буде. --Arxivist (обговорення) 20:41, 10 січня 2017 (UTC)

Ідея з сертифікатами взагалі класна. Можна сміливо поширювати на всі взагалі конкурси--Dgho (обговорення) 19:20, 9 січня 2017 (UTC)

Супер! Я вже он, приєднався. :-)--Nickispeaki (обговорення) 22:43, 10 січня 2017 (UTC) Ще таке - може замінити оте слово "зухвало" - це типу НЕЯКІСНО, чи що? Ну і з термінами проведення — так, не дуже ясно... У нас он, коли конкурс три місяці, то потім тяжко то все підбити і нагородити. Я вже мовчу, СКІЛЬКИ невідпатрульованих сторінок після того.... А тут - РІК? Може на 4 квартали розбити, чи хоч по пів-року. Я, наприклад, не впевнений, що на рік мене вистачить. Навіть на пів-року. --Nickispeaki (обговорення) 22:43, 10 січня 2017 (UTC)

@Nickispeaki: ще рано. Слід отримати схвалення. Сьогодні буду питатись про це. Результати не у кінці року, а коли можна вважати набрані бали для сертифікатів, або коли бачу необхідність вже робити подарунок. --Arxivist (обговорення) 10:06, 11 січня 2017 (UTC)

Перевірка вичитаності[ред.]

  • якось можна, хоча б перевіркою правопису, буде просто перевірити чи сторінка справді вичитана? --Ilya (обговорення) 14:21, 9 січня 2017 (UTC)
@Ilya: Не завжди просто, але можу швидко розрізнити сторінку вичитану (бодай на 90% якості) та невичитану. --Arxivist (обговорення) 20:41, 10 січня 2017 (UTC)
@Arxivist: У мене теж виникло питання. Ну, я вже чогось вирішив, що можна стартувати і Скоропадського пішов вичитувати. Наскільки я зрозумів, праворуч висвітлюється пдф, ліворуч треба набирати текст. А що робити з помилками? Або, скажімо, словами, які ми зараз НЕ вживаємо? Все, як в оригіналі? Чи помилки, таки можна виправляти? Ну і ще кілька питань в іншому розділі.--Nickispeaki (обговорення) 22:39, 10 січня 2017 (UTC)
@Nickispeaki: цей файл слід кинути на вичитку через програму Fine Reader. Далі оновити файл на сховищі й лишати все як є. Перевіряти щоб текст, відповідав джерелу. Всі старі слова українською — лишаються. Самому набирати це можна й до кінця року. Просто вичитай на програмі, збережи файл, онови файл, і тоді на індексі буде набагато легше. Простіше або пояснити по скайпу, або якось інакше. Бо довідка складна. --Arxivist (обговорення) 10:06, 11 січня 2017 (UTC)
@Arxivist: Тоді я - пас! У мене лінукс. Хіба що на новому ноуті.... Який колись буде. Та я теж думав, а чого ж він (пдф) не розпізнаний оср-програмою? А довідка - дуже б допомогла! Особливо новачкам! Я то якось вже розпізнавав і корегував тексти після програм, але ж не всі це вміють робити! А на лінуксі з цим поки що ДУЖЕ тяжко. Крім того зараз мій нетбук ТАК глючить, що зайву прогу я не буду навіть пробувати ставити. Тим більше таку здоровезну, яка у мене, швидше всього ще й не запуститься зараз - пам'ять глючить, а такі проги, як правило, вигрібають ВСЮ доступну пам'ять... Ок. Може, через тиждень-два спробую! Дякую! :-)--Nickispeaki (обговорення) 11:48, 11 січня 2017 (UTC)
@Nickispeaki: який тобі текст слід прогнати через Рідер? Скоропадського? Зроблю під вечір. Це завжди можна попросити (та й для вичитки текстів достатньо). Бо кинув оригінал. І це лише дискусія. Всі тонкощі вичитки це справа тонка. :) --Arxivist (обговорення) 13:26, 11 січня 2017 (UTC)
@Arxivist: То більше на майбутнє! Скоропадського - там АЖ три сторінки, одну я вже набрав. А з тих, що є в списку, мене інші не зачепили.... Хіба щось ІНШЕ (що ще не в списках) і що мені буде цікаво. Бо як не цікаво, то я не можу гарантувати, що дороблю..... Ок. Доповни списки - щось, бажано, поновіше і поактуальніше = мене таке швидше зацікавить. :-) --Nickispeaki (обговорення) 13:31, 11 січня 2017 (UTC)
@Nickispeaki: Тиждень-два буде обговорення. А повноцінні списки будуть. От яка тебе тематика цікавить? --Arxivist (обговорення) 13:43, 11 січня 2017 (UTC)
@Arxivist: Ех! Чи є ж така на джерелах? Ну ок. Авіація і космонавтика. Ціолковський, Кібальчич - це те що на думку спало. Або шахи. То трохи древніше. :-) Або якісь персони ДУЖЕ відомі - типу Грушевського, Богдана Хмельницького,... Не знаю, що ще...? Я бо тут повний нуб, через це питати у мене, що цікаве..... Це, якби я "меню" побачив, я відразу б зрозумів, щоб мені "замовляти". Перепрошую, за гастрономічне порівняння. :-) Це ж тому я хотів би більшого списку.--Nickispeaki (обговорення) 14:17, 11 січня 2017 (UTC)
@Nickispeaki: з авіацією ще куди не йшло. Але от космонавтика .. цікаво. Був би радий бачити перші праці українського космонавтики на ВД, але це поки, що на пошуки вартує.
@Nickispeaki:Дивись. У Вікіджерелах може бути все, що створено і не порушує авторське право (також переклади і т.д.). У першу чергу це створені роботи. Відповідно, як такої полички немає. Але може буде.. На твоєму місці я б робив так: знайшов автора (українського) який помер в Україні до 1951 року, і публікувався на території України. Вантажив би його скан роботи у Сховище (надсилаєш мені лінк, кидаю на рідер, оновлюю файл, роблю з нього індекс та вичитуй собі. Але так, одразу все не так легко. Досі дивуюсь, на скільки ще не знаю у Вікіджерелах. За тобою, буду "підчищати" під міру можливостей текст. А ти вже дивись, що саме редагую, які шаблони застосовую. Як маєш натхнення ознайомся з довідкою англійців. І взагалі, список буде великий і поки це все обговорення-підготовка. Робота у Вікіджерелах завжди є. І тематик вистачить на всіх. --Arxivist (обговорення) 14:36, 11 січня 2017 (UTC)