Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/271

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Розширити асортимент виробів шкіряної, текстильно-басонної і швацької галантереї, головних уборів; організувати масове виробництво високоякісних шерстяних і солом'яних капелюхів.

Зміцнити ремонтну базу і відновити з 1946 року нормальний ремонт устаткування в легкій промисловості.

9. Забезпечити швидке відбудування і розвиток усіх галузей харчової промисловості: відновити довоєнний асортимент і поліпшити якість продукції.

Збільшити в 1950 році, в порівнянні з 1940 роком, випуск м'яса на 28,6 %, масла тваринного — на 37,9 %, цільномолочної продукції — на 22,9 %, м'ясних консервів — в 2,9 раза і рибних консервів — в 2,4 раза, плодоовочевих консервів — на 128,6 %, вина — на 92 %, пива — на 17,2 %. Значно збільшити, проти довоєнного рівня, виробництво морозива.

Збільшити випуск в 1950 році, в порівнянні з 1940 роком, баликів в 3,5 раза, оселедців — у 2 рази і мороженої риби — в 1,2 раза; збільшити випуск продукції районної харчової промисловості в 3,3 раза.

Розвинути виробництво натуральних фруктових і томатних соків, заморожених фруктів і ягід, збільшити сушіння овочів і фруктів. Значно розширити первинну переробку плодової і овочевої продукції, наблизивши пункти переробки до джерел сировини. Організувати масове виготовлення дієтичних і дитячих продуктів, сухих сніданків, м'ясо-рибних виробів кулінарії, харчових концентратів і вітамінів. Організувати виробництво шампанського і витриманих високоякісних вин та пива. Відновити і розвинути кращі види довоєнної упаковки, що забезпечують збереження і якість продукції.

Відбудувати і збудувати хлібозаводи з введенням додаткової потужності за п'ятиріччя. 1645 тонн хлібо-булочних виробів на добу. Ввести в дію хлібозаводи в містах: Харкові, Полтаві, Кременчуці, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Запоріжжі, Марганці, Ніжині, Ізмаїлі, Рівному, Херсоні, Коростені, Миколаєві, Проскурові, Луцьку, Тернополі, Дрогобичі, Кривому Розі, Одесі, Первомайську, Львові І Чернівцях.

Довести питому вагу механізованого випікання хліба до 86 %; впровадити у хлібопекарську промисловість удосконалені конвейєрні печі.

Відбудувати кондиторські фабрики з введенням додаткової потужності на 234 тонни кондиторських виробів на добу, в тому числі в містах: Харкові, Одесі, Херсоні, Дніппопетровську, Житомирі.

Впровадити в кондиторську промисловість машини по загортанню карамелі, цукерок і бісквітів. Збільшити випуск високосортної кондиторської продукції.

Відбудувати і збудувати олійницькі заводи потужністю 355 тонн переробки олієнасіння на добу.