Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/276

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


біт до 60 процентів, дроблення щебеню — до 90 процентів, виготовлення бетону — до 95 процентів і розчинів — до 90 процентів, укладання бетону — до 60 процентів, малярських робіт — до 50 процентів обсягу підрядних робіт, передбаченого на 1950 рік.

Розвинути виробничу базу Міністерства житлово-цивільного будівництва УРСР (кар'єри, ремонтні майстерні, підприємства по випуску будівних виробів).

Збудувати два комбінати стандартного домобудування і організувати масове фабрично-заводське виробництво стандартних будинків, будівних конструкцій і деталей. Створити промисловість архітектурно-оздоблювальних матеріалів і деталей; збудувати в Києві комбінат по виробництву сухої штукатурки, металоконструкцій, санітарно-технічних і електротехнічних виробів.

Довести в 1950 році виготовлення на підприємствах Міністерства житлово-цивільного будівництва УРСР дерев'яних буддеталей до 540 тис. кв. метрів, фанери — 15 тис. кубометрів, пиломатеріалів — 300 тис. кубометрів, буддеталей з гіпсу — 120 тис. тонн, толю — 200 тис. рулонів.

Повністю перейти до здійснення будівних робіт на основі -затверджених в установленому порядку технічних проектів л кошторисів до них.

Зміцнити місцеві організації по сільському і колгоспному будівництву, поліпшити роботу колгоспних будівних бригад, забезпечити підвищення якості і здешевлення вартості будівництва жилих будинків колгоспників, господарських будівель колгоспів, сільських шкіл, лікарень, дитячих ясел і будинків культурно-освітніх установ.

Створити при місцевих будівних організаціях по сільському і колгоспному будівництву матеріально-виробничу базу: деревообробні і лісопильні підприємства та майстерні по виробництву місцевих покрівельних матеріалів, а також механічні майстерні по ремонту, виготовленню найпростіших будмеханізмів і столярсько-теслярського інструменту.

13. Забезпечити підвищення продуктивності праці в республіканській і місцевій промисловості в 1950 році на 20 процентів порівнюючи з 1940 роком і в капітальному будівництві — на 56 процентів порівнюючи з 1945 роком. Визначити зниження собівартості промислової продукції по державній, республіканській і місцевій промисловості в 1950 році на 17,7 процента порівнюючи з 1945 роком при одночасному підвищенні якості продукції. Визначити зниження собівартості' будівних робіт на кінець п'ятиріччя на 12 процентів проти рівня 1945 року.

По сільському господарству

14. Повністю відновити і забезпечити дальший розвиток землеробства і тваринництва по Українській РСР. Освоїти всі орно-придатні землі.