Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/284

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


По транспорту і зв'язку

27. Забезпечити транспортне освоєння малих річок для місцевих перевезень довжиною 2.400 км з комплексним використанням їх для будівництва дрібних гідроелектростанцій і розвитку рибництва. Збудувати за 1946–1950 рр. дрібнотоннажний флот в кількості 325 одиниць, з них 50 одиниць самохідного флоту потужністю 2000 кінських сил.

Організувати дві судноверфі для будівництва дрібного флоту.

Встановити на 1950 рік обсяг вантажних перевезень на малих річках 450 тис. тонн.

28. Збільшити за п'ятиріччя сітку республіканських і місцевих автогужових шляхів з твердим покриттям на 1.780 км.

Відбудувати і капітально відремонтувати 57 тис. км автогужових шляхів республіканського і місцевого значення, приділивши особливу увагу ремонту шляхів з твердим покриттям і буряковізних шляхів.

Відбудувати і капітально відремонтувати на республіканських і місцевих шляхах 145 тис. погонних метрів мостів.

Створити в усіх областях машинно-шляхові станції і міжобласні майстерні по ремонту шляхових машин та механізмів і підвищити механізацію шляхово-будівних робіт.

Забезпечити своєчасний поточний ремонт шляхів і підвищення якості ремонтних робіт.

Використовуючи місцеві будівні матеріали, проводити будівництво суцільних маршрутів з твердим покриттям на шляхах республіканського значення.

Розгорнути будівництво шляхів Київ—Одеса, Київ—Дніпропетровськ—Сталіно, Київ—Суми—Харків і Кременчук—Кіровоград—Первомайськ—Балта—Котовськ.

Широко розгорнути озеленення на автогужових шляхах союзного, республіканського і місцевого значення.

29. Розширити міжрайонні перевезення автомобільним транспортом масових вантажів, з метою розвантаження залізничного транспорту від перевезень на короткі віддалення.

Збільшити питому вагу Міністерства автомобільного транспорту у вантажних перевезеннях. Довести в 1950 р. перевезення вантажів автомобільним транспортом Міністерства автомобільного транспорту УРСР до 31 млн. тонн і вантажообіг до 420 млн. тонно-кілометрів, перевищивши рівень перевезень 1940 року в 16 разів.

Механізувати ватажно-розвантажні роботи на автомобільному транспорті, особливо в пунктах масових перевезень.

Всемірно розвивати; автобусний і таксомоторний рух у містах УРСР, а також міжобласний і внутрішньообласний автобусний рух. Організувати регулярний автобусний рух у 80 містах та збільшити кількість автобусів за п'ятиріччя на 3.000 штук. Обсяг пасажирських перевезень збільшити в 1950 році в 7,5 раза в порівнянні з 1940 роком.