Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/285

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Організувати в 50 містах УРСР обслуговування населення пасажирськими і вантажними таксомоторами. Довести в 1950 роді кількість пасажирських таксі до 2.000 штук і вантажних таксі до 2.000 штук.

Поліпшити використання і технічне обслуговування автомобілів; всемірно скоротити простої та порожні пробіги автомобілів.

Відбудувати і реконструювати авторемонтні заводи в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Сталіно, Ворошиловграді і Львові.

Організувати авторемонтні майстерні в Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Рівному, Луцьку, Дрогобичі.

Забезпечити автомобільні господарства Міністерства автомобільного транспорту УРСР ремонтними майстернями; утворити в усіх областях майстерні по ремонту автопокришок і камер, а також майстерні по ремонту акумуляторів і розвинути будівництво гаражів, станцій для обслуговування автомобілів, бензозаправляльних пунктів, автовокзалів і складських приміщень.

30. Повністю відбудувати і забезпечити дальший розвиток засобів зв'язку, особливо радіозв'язку і магістрального кабелю, на основі впровадження найновіших досягнень техніки.

Завершити організацію надійного телефонно-телеграфного зв'язку між Москвою і Києвом та обласними центрами Української РСР; повністю телефонізувати районні центри, сільські Ради, машинно-тракторні станції і радгоспи.

Збудувати і устаткувати по Міністерству зв'язку СРСР за п'ятиріччя 440 радіовузлів та збільшити в 1950 році радіоприймальну сітку на 900 тис. точок порівнюючи з 1945 роком.

Забезпечити дальший розвиток радіомовлення, збудувати телевізійний центр в м. Києві.

Всебічно поліпшити обслуговування населення поштовим зв'язком; розгорнути будівництво на селі нових поштових будинків; широко використовувати при перевезенні поштової кореспонденції і періодичної преси автомобільний і авіаційний транспорт.


III.
ПЛАН ПІДВИЩЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО І КУЛЬТУРНОГО РІВНЯ ЖИТТЯ НАРОДУ

1. На основі збільшення виробництва, розгортання товарообігу і підвищення витрат на житлове і культурно-побутове обслуговування трудящих і послідовного зниження цін на всі товари не тільки відновити, але й перевищити довоєнний рівень добробуту народу.

2. Встановити чисельність робітників і службовців у республіканському і місцевому господарстві УРСР в 1950 році в кількості 2,8 млн. чоловік і фонд заробітної плати робітників і службовців — 13,2 млрд. карбованців. Разом з ростом