Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/361

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Стаття 56. Відмовлення Окружної виборчої комісії в реєстрації кандидата в депутати Верховної Ради Української РСР може бути оскаржене в дводенний строк у Центральну виборчу комісію, рішення якої є остаточним.

Стаття 57. Прізвище, ім'я, по батькові, вік, заняття, партійність кожного зареєстрованого кандидата в депутати Верховної Ради Української РСР і найменування громадської організації, яка виставила кандидата, опубліковуються Окружною виборчою комісією не пізніше, як за 25 днів до виборів.

Стаття 58. Всі зареєстровані кандидати в депутати Верховної Ради Української РСР підлягають обов'язковому включенню у виборчий бюлетень.

Стаття 59. Окружні виборчі комісії повинні не пізніше, як за 15 днів до виборів у Верховну Раду Української РСР, надрукувати і розіслати всім Дільничним виборчим комісіям виборчі бюлетені.

Стаття 60. Виборчі бюлетені друкуються за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, мовами населення відповідної виборчої округи в кількості, що забезпечує всіх виборців.

Стаття 61. Кожній організації, що виставила кандидата, зареєстрованого в Окружній виборчій комісії, так само як кожному громадянинові Української РСР забезпечується право безборонної агітації за цього кандидата на зборах, в пресі та іншими способами, згідно з статтею 105 Конституції Української РСР.

Розділ VII
Порядок голосування

Стаття 62. Вибори до Верховної Ради Української РСР провадяться протягом одного дня — загального для Української РСР.

Стаття 63. День виборів до Верховної Ради Української РСР встановлюється Президією Верховної Ради Української РСР не пізніше, як за два місяці до строку виборів. Вибори провадяться в неробочий день.

Стаття 64. Щодня протягом останніх 20 днів перед виборами Дільнична виборча комісія опубліковує або широко оповіщає виборців будь-яким іншим способом про день виборів і місце виборів.

Стаття 65. Подача голосів виборцями провадиться в день виборів від 6 години ранку до 12 години ночі за місцевим часом.

Стаття 66. О 6 годині ранку в день виборів голова Дільничної виборчої комісії в присутності її членів перевіряє виборчі скриньки і наявність складеного за встановленою формою списку виборців, після чого закриває і опечатує скринь-