Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/363

Матеріал з Вікіджерел
Цю сторінку схвалено

ставники громадських організацій та товариств трудящих, а також представники преси.

Стаття 77. Дільнична виборча комісія, розкривши скриньки, звіряє число поданих бюлетенів з числом осіб, що одержали бюлетені за списком виборців, і наслідки звіряння заносить до протоколу.

Стаття 78. Голова Дільничної виборчої комісії оголошує в присутності всіх членів Дільничної виборчої комісії наслідки голосування по кожному бюлетеню.

Стаття 79. Визнаються недійсними бюлетені, в яких при голосуванні залишено більше одного кандидата, а також бюлетені невстановленого зразка.

Стаття 80. В разі виникнення сумнівів у дійсності виборчого бюлетеня питання розв'язується Дільничною виборчою комісією голосуванням, що відмічається в протоколі.

Стаття 81. Підрахунок голосів, поданих за кожного кандидата в депутати Верховної Ради Української РСР, і запис наслідків голосування провадиться окремо по кожному кандидату.

Стаття 82. Дільнична виборча комісія складає за встановленою формою протокол голосування в двох примірниках, які підписуються членами Дільничної виборчої комісії, в тому числі обов'язково головою і секретарем.

Стаття 83. У протоколі голосування Дільничної виборчої комісії повинно бути зазначено:

а) час початку і закінчення подачі голосів;

б) загальне число виборців, які є в списку виборців;

в) число виборців, які одержали виборчі бюлетені;

г) число виборців, які взяли участь у голосуванні;

д) число бюлетенів, визнаних недійсними;

е) число бюлетенів, в яких викреслено прізвища кандидатів;

є) число голосів, поданих за кожного кандидата в депутати;

ж) короткий виклад заяв і скарг, поданих до Дільничної виборчої комісії, і прийняті Дільничною виборчою комісією рішення.

Стаття 84. Після закінчення підрахунку голосів і підписання протоколу голова Дільничної виборчої комісії оголошує на засіданні комісії наслідки голосування.

Стаття 85. Після підписання протоколу голосування голова Дільничної виборчої комісії повинен негайно надіслати один примірник протоколу голосування в запечатаному вигляді з посланцем в Окружну виборчу комісію.

Стаття 86. Всі виборчі бюлетені (окремо дійсні і окремо визнані недійсними) повинні бути опечатані печаткою Дільничної виборчої комісії і разом з другим примірником протоколу голосування, діловодством та печаткою Дільничної виборчої комісії здані головою Дільничної виборчої комісії на зберігання: у містах — виконавчим комітетам міських Рад