Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/415

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


них Рад депутатів трудящих, протягом ближчого часу ліквідувати відмічені недоліки в справі виконання Закону про трудове влаштування демобілізованих з Радянської Армії.

2. Покласти відповідальність за виконання Закону від 23.VI. 1945 року в частині трудового влаштування демобілізованих з Радянської Армії на голів виконавчих комітетів обласних, окружних, міських, районних, сільських і селищних Рад депутатів трудящих.

3. Зобов'язати голів виконавчих комітетів обласних Рад депутатів трудящих встановити систематичний контроль за роботою виконавчих комітетів міських і районних Рад по виконанню Закону від 23.VI. 1945 року, шляхом командирування на місця відповідальних робітників виконкомів обласних Рад і на засіданнях облвиконкомів заслуховувати звіти голів виконкомів про виконання Закону.

4. Зобов'язати голову виконавчого комітету Харківської обласної Ради депутатів трудящих тов. Волошина І. М. та голову виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих тов. Чеботарьова Ф. К. протягом травня місяця б. р. влаштувати на роботу всіх демобілізованих воїнів Радянської Армії, особливу увагу звернути на тих офіцерів, сержантів і рядових, які довгий час не працюють, усунувши всі перешкоди, які заважають в трудовлаштуванні демобілізованих.

5. Зобов'язати Міністерство Охорони здоров'я Української РСР і Міністерство Освіти Української РСР протягом травня місяця б. р. влаштувати на роботу всіх демобілізованих з армії медичних і педагогічних працівників за їх фахом.

6. Доручити Раді Міністрів Української РСР розглянути питання про практичні міроприємства республіканського і обласних управлінь трудових резервів в справі трудового влаштування демобілізованих, відповідно до постанови Президії Верховної Ради Союзу РСР від 20 січня 1947 року, а також розглянути і вирішити всі питання, які були виявлені під час обговорення цього питання на Президії Верховної Ради, зокрема питання, внесені т. Гречко А. А. про поліпшення матеріально-побутових умов генералів та офіцерів, що знаходяться у відставці.

7. Матеріали про факти порушення Закону від 23.VI. 1945 року, про які повідомив тов. Гречко, передати Прокурору Української РСР т. Руденко Р. А. для розслідування та притягнення винних до відповідальності.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
6 травня 1947 року.