Сторінка:Відомості Верховної Ради 1948.djvu/5

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


му провадити вручення в повній відповідності з вказівками Секретаріату Президії Верховної Ради СРСР.

Зобов'язати голів виконкомів обласних, районних, міських, селищних і сільських Рад депутатів трудящих Одеської, Сталінської та Херсонської областей всебічно сприяти багатодітним матерям в оформленні документів про наявність дітей, налагодити облік матерів, а також звітність по одержаних і вручених нагородах.

Зобов'язати голів виконкомів Одеської і Сталінської обласних Рад депутатів трудящих та голову Херсонського облвиконкому 15-го серпня п. р. подати звіт до Президії Верховної Ради Української РСР про виконання цієї постанови.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
28 червня 1947 року.


ПОСТАНОВА
Президії Верховної Ради Української РСР
Про хід нагородження медаллю «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» по Вінницькій, Чернігівській та Одеській областях

Заслухавши і обговоривши доповіді голів виконкомів Вінницької обласної Ради депутатів трудящих тов. Бурченка Д. Т., Чернігівської — тов. Костюченка С. П. та Одеської — тов. Караваєва К. С. про хід нагородження медаллю «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» Президія Верховної Ради Української РСР відмічає, що виконкоми Вінницької, Чернігівської та Одеської обласних Рад депутатів трудящих недооцінили політичного значення справи нагородження трудящих, які відзначились своєю доблесною і самовідданою працею в дні Вітчизняної війни, і пустили цю важливу справу на самоплив.

Виконкоми обласних, міських і районних Рад депутатів трудящих не виявили ще всіх тих робітників, колгоспників та службовців, які повинні бути нагороджені медалями «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.».

Внаслідок такого стану на 1-ше квітня 1947 р. по Вінницькій області нагороджено медаллю лише 1,7%, в Чернігівській — 2,0% і в Одеській — 2,3% до кількості дорослого населення. В Уланівському, Монастирищенському, Тульчинському, Самгородоцькому районах Вінницької області та Долинському, Цебриківському, Кодимському, Миколаївському