Сторінка:Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729 – 1730 рр. (1931).pdf/26

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

въ 1708 году бывшому войсковому енеральному асаулу 1116] Михайлу Гамалій; которій тое село уступнимъ писмомъ за дочеріею зятевѣ своему Стефану Милорадовичу отдалъ, и потому ему Милорадовичу зъ его женою в 1718 году унѣверсаломъ гетмана С коропа декого, а по унѣверсалу и жалованною грамотою имъ же и наслѣдникомъ ихъ утвержено.

По 8-му.

324, 325. — Село Сухоносовка 77 дворов, владѣетъ бунчуковой товарищъ .'Яковъ Андрѣевъ синъ Марковъ по унѣверсалу гетмана Скоропадского, данному 1721 году до войсковой ласки.

42.

Село Сухоносовка (72) ни на якій урядъ не надлежало и до руины шведской дано было от полковника Зеленского асаулу полковому лувенскому Андрею Петровскому; потомъ унѣверсаломъ гетмана Скоропадского ему ж утвержено; а послѣ от него одобрано и отдано того жъ гетмана унѣверсаломъ племяннику жени его покойного гетмана Якову Андрѣеву сину Марковичу[1]) которий явилъ копію собою зарученную съ універсалу покойного гетмана Скоропадского, а въ оной копій написано: респектуючн онъ гетманъ на услуги войсковые пана Якова Марковича не еднократною въ общенародних інтерессах до Санкт-Пѣтербурха посилкою и въ других потребах ему полѣценних отправованние, на-далъ ему село Сухоносовку зо всѣми угодіами въ посессію и владѣніе.

По 8-му.

328, 329. —Село Макіевка 18 дворовъ, владѣет значковой товарищъ Иванъ Самойловъ по унѣверсалу гетмана Скоропадского1 данному 1710 году тестю «во значковому [12] товарищу Леонтію Кучкаровскому по свойству временно.

[116] 43.

Село Мокіевка (16) войсковое ни на якій урядъ и на ратушъ не надлежало, аъ 1709 мъ году дано бывшому полковому судій Леонтію Кичкаровскому унѣверсаломъ полковника Савича, а въ 1710 мь году унѣ-[12]версаломъ гетмана Скоропадского подтвержено не по свойству, якъ въ оффіцерской ревізій показано, но по знатнимъ его Кичкаровского заслугамъ, ибо онъ Кичкаровскій ни полковнику Савичу, не гетману Скоропадскому не былъ свойственнимъ; а по смерти его Леонтія сину «го жъ Якову Кичкаровскому другимъ Скоропадского жъ унѣверсаломъ в зуполное владѣніе утвержено; почему перво во удовствѣ жена его Якова Кичкаровского тимъ селомъ владѣла, патомъ, когда посягла за второго мужа, сталъ владѣть и нынѣ владѣетъ зят ей товарищъ значковій Іванъ Самуйлович.

По 8-му.

ЛУКОМСКОЙ СОТНЪ.

332, 271.—Село Бурумля 196 дворов, владѣетъ лубенской полковникъ Андрей Марков по жалованной грамоте, данной 1715 году на уряд полковничества; къ тому селу мелница вешнякъ на речке Бурумцѣ об однимъ камни мучномъ, другое ступное.

 
  1. ]) Починаючи звідціля до кінця абзаца приписано пізніше Іншою рукою.