Сторінка:Едвард Жарський. Плавання.pdf/18

Матеріал з Вікіджерел
Цю сторінку схвалено

Вправа 8. Стрибки вгору з діставанням рукою підвішених предметів.

Вправа 9. Присідання і моментальне вставання, пружні руки.

Вправа 10. Поставити стілець біля стінки, на відстані 30–40 см від неї, сісти, засунувши пальці ніг під нижню рейку і витягнувши руки над головою. Відхилитись назад, дістати руками підлогу і повернутись у вихідне положення.

Вправи у воді.


Рис. 19.

 
Рис. 20.

Вправа 1. Стати на березі басейну і зробити елементарний зіскок ногами вниз, притиснувши руки до тіла. Повторити кілька разів /рис.19/.

Вправа 2. Стати на березі басейну, присісти, нахилитись вперед, руки вперед, голову сховати між руками і, не розгинаючись, впасти у воду руками і головою вперед /рис.20/.

Вправа 3. Те саме з стартової підстави.

Вправа 4. Стати на березі басейну, підняти руки і з'єднати їх над головою, поклавши кисть однієї руки на тильний бік другої або захопивши великим пальцем однієї руки великий палець другої; кисті тримати прямо, голову між руками. Не згинаючи ніг у колінних суглобах і не піднімаючи голови, нахилити тулуб вниз-вперед до відказу. З цього положення зробити спад вперед руками і головою та ввійти у воду. Під час спаду не розгинатись у попереку і не згинати ніг у колінних суглобах.


Рис. 21.