Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/646

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


кої до складу Махнівського району; Гуривецької, Дерганівської, Пузиревської, Палаївської, Білопільської, Закутинецької, Мало-Гадомецької, Кашперівської та Татарсько-Селищної до складу Козятинського району; решту сільрад — до відання Бердичівської міськради.

У кількість адміністративно-територіяльних одиниць та їх територію змін не вносити.

а) В порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, Вінницький район повністю підпорядкувати Вінницькій міській раді.

б) З переданням Вінницького району у відання Вінницької міської ради, Вінницький район ліквідувати.

в) Джуринський та Старо-Мурафський райони ліквідувати з віднесенням їх території до складу Шаргородського району.

а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорядкувати Житомирській Міській раді такі сільради:

Черняхівського району — Кам'янську, Андріївську, Соколово-Гірську, Крошенську — українську, Крошенську — чеську, Голіївську, Вересівську та Гадзинківську.

Іванківського району — Калинівську, Левківську, Вацківську, Станишівську, Пісківську та Пряжівську.

Троянівського району — Сингурську, Сищанську, Альбинівську, Барашівську, Богунську та Янушевицьку.

б) З переданнам Калинівської, Левківської, Вацківської, Станишівської, Пісківської та Пряжівської сільрад Іванківського району у відання Житомирської міської ради, Іванківській район розформувати з віднесенням решти сільрад, а саме: Івницької, Антопільської, Волосівської, Ново-Котелянської, Старо-Котелянської, Старосільської, Іванківської сільрад та Котелянської селищної ради до складу Андрушівсь-