Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/663

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


в) президії районових виконавчих комітетів за новою системою управління обирається на пленумах райвиконкомів у кількості осіб, що їх встановлює Президія ВУЦВК.

13. До переведення загальних перевиборів міських рад людність сел і селищ, що їх приєднано до міських рад, виділених в окремі адміністративно-господарські одиниці, здійснює своє представництво у зазначених міських радах через делегатів, що їх обирають сільські або селищні ради порядком, встановлюваним в інструкції секретаріяту ВУЦВК.

14. Міські ради обов'язково скликають пленуми для обрання виконавчих органів за новою структурою і штатами. На пленумах міських рад, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, скликуваних для обрання нових виконавчих органів, беруть участь делегати сільських та селищних рад, що їх зазначено в арт. 13 цієї постанови.

15. З переходом на двохступневу систему управління міські ради та районові виконавчі комітети організується за структурою та штатами, що їх затвердила Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету 23 серпня 1930 року та 2 вересня 1930 року.

16. Щоб забезпечити керівництво роботою місцевих органів влади за нової системи управління, підсилити апарати Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету і Ради народніх комісарів УСРР, зокрема, утворивши в апараті Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету сектори: а) радянського будівництва, б) інформації, обліку й звітности, в) підготовки кадрів низового апарату, г) редвидаві; а в апараті Ради народніх комісарів УСРР сектори: а) готування та оформлення постанов Уряду, б) інформації та зв'язку, в) обліку й розподілу кадрів.