1-й гарматний полк мав 2 легкі батареї й одну кінно-гірську.
3-й „ „ „ всі 3 батареї легкі польові.
4-й „ „ „ 2 легкі польові й одну гавбічну 48-лінейну.
5-й „ „ „ 2 легкі польові й одну тяжку 42-лінейну батарею.
2-й і 5-й гарматні полки мали по три батареї 6-цалевих тяжких гавбіць. Вся артилерія була зведена в гарматну бриґаду. Полки 2, 4 і 6-й увесь час війни були приділені до 3-ої Залізної дивізії, де й послужили кадром для гарматної бриґади 3-ої дивізії, а 2-й та 6-й до Галицької армії, в складі якої вони були аж до переходу її до Деникіна.
Кіннота складалася всього з одного кінного дивізіону Січових Стрільців (Бориса). Дивізіон мав 250 вершників і складався з трьох сотень кінних і одної кулеметної. Пізніше був приєднаний до ґрупи полк кінний імени отамана Максима Залізняка, але потім його прийшлося розформувать із причин браку відповідного старшинського складу в ньому й повної відсутности дисципліни. В період перед операціями в червні місяці була зформована окрема кінна сотня в Кременці, що мала бути основою 2-го дивізіону, але брак коней і великі втрати 1-го дивізіону змусили через де-який час влити її до складу дивізіону Бориса, і дивізіон був переіменований в кінний полк двохдивізіонного складу, кожний по 2 сотні та по сотні кулеметній. Таким чином ґрупа послуговувалась увесь час одним полком кінноти, яко корпусною кіннотою. При штабах дивізій мало бути по одній сотні кінноти, але ці сотні так і не вийшли з початкової стадії формування через брак коней і сідел.
На початку існування корпус С. С. посідав одну технічну сотню саперів, яка входить в склад і-го полку С. С., пізніш переіменовану на технічну сотню корпусу С. С. При штабі корпусу була сотня звязкова з двома відділами — телеґрафним та телефонним.
З метою переформування ґрупи С. С. у дві дивізії, кожна з них мала по одній сотні технічній, ц.-т. саперній.
До ґрупи був доданий панцерний дивізіон, який спочатку мав один бронепотяг „Січовий“. Потім долучено до нього бронепотяг „Стрілець“. Згодом були оборудовані здобуті у ворога бронепотяги „Запорожець“ і „Помста“. Всього чотири бронепотяги. Всі бронепотяги правдивої конструкції. „Січовий“ був озброєний одною польовою 3-цалевою гарматою і 16 кулеметами, „Стрілець“ мав одну 3-цалеву гармату на задній платформі та дві гірських 3-цалевих гармати, які стріляли на боки з верхнього помосту, забронованого для розміщення до 30 кулеметів, ваґону. Цей бронепотяг дуже сильний та дуже високий і тяжкий представляв значну ціль для ворога.