Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1931.pdf/62

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


кого району; залюднені пункти: Павлопіль, Шевченко, Крутий беріг та Звезду Іванівської сільради Апостолівського району; Пріют, Сорочино та Наталівку Базавлуцької сільради Софіївського району; селищ. Фрайлебен Катеринівської сільради Солонянського району.

7. Перенести центр Ізлучистого району з колонії Ізлучистої до селищ. Чемеринськ.

8. Перейменувати селищ. Чемеринськ на Сталіндорф з відповідним перейменуванням Ізлучистого району на Сталіндорфський.

II.

1. Керівництво роботою щодо розформування районів покласти на урядову комісію в справі ліквідації округ при ВУЦВК.

Проведення на місцях потрібних заходів, що зв'язані з реорганізацією районів, покласти безпосередньо на відповідні районові виконавчі комітети.

2. Районові з'їзди рад провести у межах новоутворених районів.

III.

Цю постанову видається на зміну постанови ВУЦВК та РНК УСРР з 2 вересня 1930 року «Про ліквідацію округ та перехід на двоступневу систему управління» (Зб. Зак. УСРР 1930 року № 23, арт. 225).

Харків, 3 лютого 1931 р.

Голова ВУЦВК Г. Петровський. Заст. голови РНК УСРР Сербиченко. Секретар ВУЦВК М. Василенко.34. Про організацію «Комісії виконання» при Раді народніх комісарів УСРР.

Щоб забезпечити здійснення поставлених завдань соціялістичного будівництва третього вирішального року п'ятирічки й організувати перевірку фактичного виконання директив Уряду, Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народніх комісарів УСРР вважають за потрібне вжити всіх заходів, щоб посилити боротьбу з хибами державного апарату, а надто боротьбу з бюрократизмом, що зв'язує щораз більшу ініціятиву робітничих мас і трудящих села. При цьому Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народніх комісарів УСРР керуватимуться вказівкою В. І. Леніна про те, щоб «центр ваги перенести на добір людей, на перевірку фактичного виконання».