Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 48-79.pdf/25

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана7. Разом з цим, беручи на увагу, що кампанія в справі боротьби з розкошами в держапаратові дала чималі наслідки, треба й надалі рішуче боротися з усякими розкошами в Держапараті.

8. Для знищення паралелізму та ріжноманітности в обслідуваннях, а також, шоб докладніш виявити хиби та їх узагальнити, треба й надалі об'єднувати через Робітничо-Селянську Інспекцію всю обслідну роботу, зокрема — з'їзд уважає за цілком правдиву лінію, що її додержувався Народній Комісаріат Робітничо-Селянської Інспекції та Держплан у погодженні своєї роботи.

З'їзд уважає, що найважливішими справами програму заходів Робітничо-Селянської Інспекції на найближчий час повинні бути:

1. Справи, що сполучені зі збільшенням продукційних сил у сільському господарстві та підвищенням культурного рівня села, й тому РСІ повинна зосередити свою увагу на перевірці роботи органів Робітничо-Селянської влади, насамперед у ділянці: а) землепорядкування, б) переселення, в) роботи сільсько-господарського кредиту, г) кооперування селянства та його сільського господарства.

Найбільшу увагу в цій роботі РСІ повинна звернути на перевірку непохитного переведення в життя зазначених центральною владою заходів, ні вчасність їх виконання на місцях, на вчасність переведення підготовчої роботи, на забезпечення роботи коштами, а також і потрібними працівниками.

Робота РСІ що до перевірки перепроваджуваних Радянською владою в селі завдань не повинна обмежуватися тільки ревізійними рямцями, вона повинна полягати також у підтриманні роботи инших центральних та місцевих відомств та установ.

2. Згідно з останніми декретами Робітничо-Селянського Уряду про національну політику, Робітничо-Селянська