Сторінка:Збірник узаконень та роспоряджень робітниче-селянського уряду України за 1922 рік. Ч. 29-56, дод.pdf/324

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана2. Скасувати губерні: Кремінчущину та Запоріжжя; об'єднати губерні — Одещину та Миколаївщину; доручити Презідії ВУЦВК'у установити губерніяльний осередок для об'єднаних Одещини та Миколаївщини і розподілити повіти скасованих губерень поміж залишених. Перевести об'єднані губерніяльні З'їзди Рад в зазначених губернях уже в біжучу виборчу кампанію, залишаючи переведення виборів до нижче зазначених З'їздів Рад цих губерень в попередніх теріторіяльних межах.

3. Доручити Презідії ВУЦВК'у кодіфікувати всі окремі постанови про права та взаємовідносини ВУЦВК'у та РНК, на підставі діючої конституції та набутої практіки.

4. Запропонувати Презідії ВУЦВК'у в двохтижневий термін перевести справи про скасування Наркомсоцзабезу та про передачу його функцій відповідним органам, а Центроевак підпорядкувати Наркомвнусправу.

5. Запропунувати всім Комісаріятам не пізніш 20-го листопаду подати до Презідії ВУЦВК'у положення та штати Наркоматів, так що-до персонального складу, як і господарчо-матеріяльної частини з метою їх спрощення та скорочення.

6. Доручити Презідії ВУЦВК'у в 2-х тижневий термін розглянути питання про спрощення апарату повітвиконкомів, погодивши з усима Наркоматами та Презідіями Губвиконкомів, а також розробити до 7-го З'їзду Рад питання про спрощення апаратів Наркоматів та Губвиконкомів.

7. Доручити Презідії ВУЦВК'у остаточно зредагувати положення про Губерніяльні З'їзди Рад та Губвиконкоми та посунути його в установленому законодавчому порядкові.

м. Харків, дня 25-го жовтня 1922 року.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Секретар ВУЦВК'у

А. Іванов.

Оголошено в „Вістях ВУЦВК'у“ од 29 грудня 1922 р., ч. 295.669. Після доповіді Уряду.

Заслухавши доповідь Уряду, Сесія ВУЦВК'у цілковито одобрює так зовнішню, як і внутрішню політику Уряду.

м. Харків, дня 25-го жовтня 1922 року.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Секретар ВУЦВК'у

А. Іванов.

Оголошено в „Вістях ВУЦВК'у“ од 29 грудня 1922 р., ч. 295.670. Про відносини поміж Радянськими Республіками.

Визнаючи правильною національну політику, що її переводить Уряд, 3-тя Сесія ВУЦВК'у VI скликання вважає за необхідне звернути увагу на низку моментів, що вимагають точнішого та яснішого визначення взаємовідносин поміж братніми Радянськими Республіками.

У міжнародньому відношенню Радреспубліки й надалі перебувають в капіталистичному оточенні, а з другого боку — вони стають до ділових стосунків з капіталистичним світом, що не одмовився від