Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/10

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана
СРСР перетворено на країну індустріальну,
країну суцільної колективізації.

Вибори до рад цього року походять в нашій країні в надзвичайно важливий період соціалістичного будівництва і в складній міжнародній ситуації.

Ми розпочинаємо вибори до рад, коли наша країна успішно виконала за 4 роки першу п'ятирічку і розгортає виконання другої п'ятирічки.

Радянський Союз перебуває на дальшому піднесенні соціалістичного будівництва, а капіталістичні країни від Сполучених Штатів Америки до найбільших капіталістичних країн Европи без винятку продовжують перебувати в стані глибокої кризи.

Робітничий клас, колгоспне селянство, трудяща інтелігенція Радянського Союзу, за проводом комуністичної партії, за проводом геніального вождя тов. Сталіна, досягли перемог всесвітньо-історичного значення.

На XVII з'їзді нашої партії тов. Сталін дав яскраву картину перемог, які має наша партія, робітничий клас і колгоспне селянство, яскраву картину змін в економіці країни Рад  СРСР перетворився на країну важкої індустрії, на країну індустріальну.

Ще не так давно нашим ворогам, в тому числі і найрозумнішим ватажкам капіталістичного світу здавалось, що пролетарській диктатурі не під силу буде виконати велику програму господарського будівництва. Ще не так давно ідеологи, теоретики буржуазії доводили, що Радянський Союз не зможе утворити своєї технічної інтелігенції, своїх технічних кадрів, не зможе опанувати нової техніки.

А тепер наша країна, слідом за Дніпрогесом, не тільки побудувала і може пишатися величезними заводами-гігантами, як Краматорський, що посідає перше місце в Европі по своїй виробничій моці, Уралмашбудівельний, металургійні, хемічні комбінати, але й може пишатися стопроцентним виконанням програми тракторними, автомобільними і іншими заводами.

Ми опанували техніку виробництва.