Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/11

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Наша країна — СРСР будує верстати, мотори, машини, що раніше ввозилися з-за кордону. Ми навчилися і не погано будуємо літаки.

Голова політичної комісії радикальної партії Франції П'єр Кот в доповіді, що він її приготовив для з'їзду радикальної партії, визнає, що в найближчому часі промисловість СРСР буде давати продукції вдвічі більше, ніж дає Франція, ніж дає Англія.

Ми прискорено відвойовуємо собі перше місце в Европі, як індустріальна країна.

Цю промислову базу створили ми власними силами, ніхто нам ніяких позик не давав. Ми будували, спираючись на власні нагромадження, виховуючи і виковуючи в процесі роботи власні кваліфіковані кадри, кадри інженерів, техніків, організаторів великого соціалістичного будівництва.

Хочу нагадати на пленумі міського парткомітету та міськради нашої столиці Києва, що не так давно, 3–4 роки тому, вся світова буржуазія, меншовики й троцькісти зокрема, ставили ставку на те, що пролетарська диктатура не зможе реконструювати сільське господарство, перевести його на соціалістичні рейки.

Коли — казали вони — більшовики створили промисловість, коли, використавши деяких інженерів капіталістичних країн, що пішли на роботу до більшовиків, опанували техніку цих промислових підприємств, то сільського господарства їм не підняти, по соціалістичному шляху не повести. Саме на куркулів, на цей найчисленніший капіталістичний клас робили вони розрахунок, вірували, що куркуль, за допомогою міжнародного капіталізму, візьме пролетарську диктатуру за горло, примусить її капітулювати, поверне нашу країну на шлях реставрації капіталізму.

А що маємо на ділі?

Робітничий клас і трудящі маси селянства, за проводом більшовицької партії, за геніальним планом тов. Сталіна, спираючись на ті досягнення в промисловості, які ми мали, перетворили нашу країну на країну