Сторінка:Спеціальні операції «Бумеранг» та «Хвиля».pdf/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


 Розподіл особового складу штурмової групи, розрахунок озброєння та спеціальних засобів та взаємодія між підрозділами покладено на керівника штурмової групи полковника Човганюка В.І.

Відп.: Присяжний Олег Володимирович, КЗ: 39-05, 067-328-37-70


 5.  Розміщення снайперських пар на дахах та в приміщеннях будинків (вул.Хрещатик, 7/11, 13, 19а, 22).

 Довідково: У разі потреби буде задіяний гелікоптер МІ-8.


 6.  Під час проведення спецоперації органами міліції планується задіяння спеціальної техніки інженерних військ МО України для руйнування барикад. У разі необхідності передбачається створення резерву — одного великого артилерійського тягача. Тимчасове місце дислокації техніки: внутрішній двір будівлі СБ України (вул. Володимирська, 33).

Вик.:МВС України, МО України


 7.  На час проведення силової операції передбачити вимкнення енегро-, та водопостачання у центральній частині міста, блокування роботи у вказаному районі каналів зв'язку у GSM-діапазоні, а також перекриття виходів зі станцій метрополітену «Майдан Незалежності» і «Хрещатик», блокування підвальних приміщень прилеглих до центральної частини міста житлових будинків, з яких є вихід до підземних комунікацій, а також комунікаційного та дощового колекторів;

 Відключення енергопостачання: 1) Через можливості «Київенерго» (офіційно) підстанція «Центральна» — пров. Музейний, 3, та у внутрішньому дворі Будинку ФПУ; 2) Шляхом пошкодження електромережі у внутрішньому дворі Будинку ФПУ відповідно до наявних схем.

 Відключення водопостачання: 1) Через можливості Київводоканалу; 2) Шляхом перекриття магістральних вентилів, розташованих у колодязях №№ 1, 2 біля Будинку ФПУ, навпроти центрального входу.

 Перекриття виходів зі станцій метрополітену «Майдан Незалежності» і «Хрещатик» через можливості КП «Київський метрополітен».


 8. Організувати тимчасове місце дислокації групи ДОТЗ з подавлення мобільного зв’язку — адміністративна будівля Головпоштамту (вул.Хрещатик, 22) а також задіяти 3 пересувні комплекси «Варан» на автотранспорті, розташування яких буде визначатися в залежності від ситуації на вул. Грінченка, Городецького та Інститутській.

Вик.: ДОТЗ

Відп.: Ченгар Володимир Костянтинович, м.т. 050-025-30-00, КЗ: 24-96


 9. Перед проведенням операції планується >доведення через засоби масової інформації, звукопідсилюючу апаратуру до екстремістів вимог щодо припинення протиправних дій, звільнення захоплених адміністративних будівель, добровільної видачі зброї та інших засобів ураження. Трансляція на центральних телеканалах інформаційних повідомлень про вчинення учасниками протестних заходів протиправних дій терористичного та екстремістського характеру. Організовується переговорний процес з екстремістами.

Відп.: Сафонова Лада Юліївна (Прес-центр), 067-244-83-71, КЗ: 37-74.