Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/3

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
6

Третій, надзвичайно небезпечний елемент, - це те, що аеропорти і інша транспортна інфраструктура Криму береться або під контроль, або блокується переодягненими, або вже не переодягненими військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації.

Четвертий елемент обстановки в Криму - масова підтримка населенням дій Російської Федерації. Надзвичайно потужна кампанія дезінформації і дискредитації, і нагнітання суспільних настроїв з використанням кримських і російських засобів масової інформації.

У цьому зв’язку що робила Служба безпеки в координації з іншими правоохоронними органами та Міністерством оборони всю ніч?

Перше, - це інформування тих, хто залишився вірним присязі, щоб не піддавались на можливі провокації. Щоб не дати жодного приводу, у всякому разі цієї ночі, брали на себе відповідальність, і про це доповідаю членам РНБО.

Ми повинні не допустити стрільби та жертв серед мирного населення або військових Чорноморського флоту Російської Федерації, тобто того, щоб військовий тиск російських і проросійських структур не знайшов жодного виправдання для встановлення повного військового контролю Російської Федерації над об’єктами інфраструктури, військовими частинами України, або взагалі над всією територією Криму.


ТУРЧИНОВ О.В.

Зробіть паузу! Я вибачаюсь. Прошу враховувати, що ми проводимо засідання у не захищеному приміщенні Верховної Ради, і, на жаль, не маємо можливості працювати там, де повинно відбуватись РНБО в зв’язку з цейтнотом часу. Це перше.