Щоб знищити червоного павучка, треба у свій час захопити його. Як тільки помічено шкоду, зараз-же потрібно братися до боротьби з ним. На початку рясніш поливають рослини, бо павучок найбільш об'їдає рослини та розмножується в сухих парниках. Коли це не помагає або павучок сильно розплодився, доводиться побризькувати рослини, і то листки, зісподу мильною водою. Розпустивши в гарячій воді 2–3 фунти мила на 1 відро води й вистудивши воду, сильно крізь бризькалку або віничком обливають рослини. Так само помагає тютюновий вивар і т. и.
Часами на парниках, особливо закладених на коров'ячому гною, з'являється сила грибів-поганок, які швидко загнивають і своєю гниллю паскудять і заражують сусідні рослини. Грибки оці треба зараз-же вибірати, а місце, де вони з'явились засипати попілом або свіжою ванною.
Літні й осінні роботи біля парників. Більша частина парників звільняється майже цілком у кінці травня. Коли-ж парники зайняті городиною для виганяння — цвітною капустою, огірками чи динями, вони звільняються трохи пізніше. Але вже з половини — кінця червня всі парники повинні бути цілком порожні. Розсада чи вигонна городина на цей час відходить зовсім: та на грядки, а та вже видала свій плід; і зараз же, вслід за тим, потрібно впорядкувати відповідним чином порожні парники.