ЗУРРСУУ/1925/1/29-30/Про скасування Гайсинської Округи на Поділлі й зміни адміністраційно-територіяльного поділу Поділля й Київщини

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 29-30
Перейти до навігації Перейти до пошуку

238. Про скасування Гайсинської Округи на Поділлі й зміни адміністраційно-територіяльного поділу Поділля й Київщини.

Змінюючи постанови свої з 7 березня 1923 року «Про адміністраційно-територіяльний поділ Поділля», «Про адміністраційно-територіяльний поділ Одещини», «Про __PAGESEPARATOR__адміністраційно-територіяльний поділ Київщини» (Зб. Уз. 1923 р. ч. 18—19, арт. арт. 311, 310, 309) і доповнюючи постанову ВУЦВК і РНК УСРР з 27 березня 1925 року «Про зміни адміністраційно-територіяльного поділу Поділля і Київщини» (Зб. Узак. 1925 р. ч. 15, арт. 109), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Гайсинську округу на Поділлі розформувати, віднісши території:

а) Хощеватського району у склад Першомайської округи на Одещині.

б) Гранівського, Теплицького й Тернівського району у склад Уманської округи на Київщині;

в) Ситковецького без села Шура-Метлицька й Дашевського без сел: Талалаївки й Хріновки районів у склад Винницької округи на Поділлі.

г) Гайсинського, Ладиженського, Соболівського, Джулинського, Бершадського й Ольгопольського районів у склад Тульчинської округи на Поділлі.

2. Перечислити село Шуру-Метлицьку, Ситковецького району, розформовуваної Гайсинської округи у склад Гайсинського району, включеного у склад Тульчинської округи на Поділлі.

3. Перечислити село Талалаївку Дашівського району належної до розформування Гайсинської округи у склад Ситковецького району, включеного у склад Винницької округи на Поділлі.

4. Перечислити село Хринівку Дашівського району, розформовуваної Гайсинської округи у склад Іллінецького району, Бердичівської округи, на Київщині.

5. Перечислити Жаданівську, Конталінську, Кошланську й Яструбинську сільради, Оратівського району, Уманської округи на Київщині у склад Дашівського району, розформованої Гайсинської округи на Поділлі, включеного у склад Винницької округи тої самої губернії.

6. Юзвинський район Винницької округи на Поділлі розформувати, віднісши:

а) селища Яцківці, Супрунів, Майдан Супрунівський, Пеньківки, Іскрення, Дашківці, Лукашівки, Микулінці, Рожок-Микулінецький і хутір Закат у склад Литинського району тої самої округи;

б) решту розформовуваного Юзвинського району у склад Винницького району тої самої округи.

7. Калюцький район Камінецької округи розформувати віднісши його територію у склад Ново-Ушицького району тої самої округи.

8. На території Могилівської округи утворити новий Ярузький район з центром у м. Яруга в складі:

а) селищ: Бандашівки, Оленівки, Іванівки, Суботовки, Яруги, Дорошівки, Петрашівки й Михайлівки Могилівського району тої самої округи;

б) території розформовуваного Бабчинецького району з винятком селищ Боровки, Моївки, Пилипи-Боровських, Ельжбитівки, Феліціянівки й Коси;

в) селищ Репляшинці, Тростянця, Гоноровки, Валібуші й Миронівки Ямпольського району Могилівської округи.

9. Перечислити селища Боровки, Моївки, Пилипи-Боровські, Ельжбитівки й Феліціянівку розформовуваного Бабчинецького району у склад Черневецького району Могилівської округи.

10. Перечислити селище Коси розформовуваного Бабчинецького району у склад Могилівського району тої самої округи.

11. Озаринецький район Могилівської округи розформувати, віднісши:

а) селища Вендичани, Кричанівку й Сліди у склад Лучинецького району Могилівської округи;

б) селища Борщовці, Озаринці, Конева, Садова, Костуліне, Сказинці й Воєводчинці у склад Могилівського району тої самої округи;

в) селища Ломозів, М.-Ольчадаїв, М.-Кукавку, В.-Кукавку, Серебринці й Ізраїлівку у склад Яришівського району Могилівської округи.

12. Велико-Костницький район Тульчинської округи розформувати, віднісши:

а) селища Трибусівки, Трибусівську слобідку, Казенна й Грабарівка у склад Пісчанського району, Тульчинської округи;

б) решту розформовуваного Велико-Костницького району з винятком селищ, що відійшли до АМСРР, у склад Ямпольського району, Могилівської округи.

Харків, дня 3 червня 1925 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Петровський.

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР Булат.

Т. в. об. Секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету і член Президії ВУЦВК'у Угаров.

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» 7 червня 1925 р. Ч. 128.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).