Нестор Нижанківський. Життя і творчість

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нестор Нижанківський
Життя і творчість

Юрій Булка
Нью-Йорк: М. П. Коць, 1997
Обкладинка

Юрій Булка

 

Нестор Нижанківський

Життя і творчість

 

Видавництво М.П.Коць
Львів — Нью-Йорк
1997

 
Від автора

Цей нарис виник як необхідність розширити й доповнити видання 1972 року новими матеріалами й фактами з творчої бібліографії композитора, які тоді були нам недоступні або не могли бути використані з відомих причин. Однак це зовсім новий текст, розрахований на дещо вужчий прошарок читачів (перш за все музикантів, які хотіли б виконувати твори Н. Нижанківського), ніж видання попереднє, яке мало популяризаторський характер.

Висловлюю подяку двом далеким побратимам із США — композитору й музикознавцю Ігореві Соневицькому та музикознавцю й бібліографу Романові Савицькому-молодшому, які сприяли написанню цього нарису, а також Львівській організації Спілки композиторів України та меценатові зі США Мар'янові Коцю, які уможливили його надрукування.


Львів, листопад 1996.

Юрій Булка.

© Юрій Булка, Львів, 1997

——————

  1. У розділі «Додаток» паперового видання є матеріали інших авторів, які поки що не можуть бути опубліковані на умовах вільної ліцензії, оскільки це вимагало б окремих дозволів. Через те ці матеріали наразі пропущені, а саме:
    • Василь Барвінський. Вступне слово про Нестора Нижанківського (Проголошене восени 1941 р. у Львові на концерті з творів Н. Нижанківського)
    • Адольф Хибінський. Спогади про Остапа і Нестора Нижанківських
    • Мирослав Антонович. Декілька заміток до спогадів Хибінського про Н. Нижанківського

Ця робота поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (Із зазначенням авторства — поширення на тих самих умовах 3.0 неадаптована), яка дозволяє вільне використання, поширення й створення похідних робіт за умови дотримання і зазначення ліцензії та автора оригінальної роботи..