Обговорення користувача:109.86.212.30

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовних Вікіджерел, 109.86.212.30![ред.]

Welcome logo.png

Напевно, Вам буде цікаво й корисно почитати, що таке Вікіджерела і що вони містять. Face-smile.svg

Сподіваємося, що згодом Ви візьмете участь у роботі проекту не тільки як читач, але і як дописувач — це буде найкращою подякою проекту Face-wink.svg.
Користуйтеся посібником новачка, з ним буде легше освоїтись на новому етапі.

Якщо матимете запитання, відповідей на які не зможете знайти у довідці, то завітайте до Скрипторію (це місце спілкування спільноти Вікіджерел) чи напишіть те запитання на сторінку обговорення когось із постійних дописувачів (наприклад, одному з тих, що допоможуть новачкам).

Imza simge.png

Просимо ставити підпис у кінці кожного свого допису у Скрипторії та на сторінках обговорень користувачів чи статей — для цього треба поставити чотири тильди (~~~~), або ж натиснути на показану на малюнку кнопку підпису, що понад вікном редагування.

Бажаємо якнайбільше творчого задоволення, відтак — спільних з Вікіджерелами успіхів!

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community.
You can ask help of Community on the Central Discussion page: Додати нове обговорення (Add new discussion/problem).
--DixonD (обговорення) 08:06, 16 жовтня 2013 (UTC)

Доповідь Венеційської комісії "Про верховенство права"[ред.]

Шановний користувачу! На жаль, ця робота не відповідає правилу Вікіджерела:Переклади, про що я вам вже пояснював ось тут. Я перейменував сторінку у ваш простір користувача під назвою Користувач:109.86.212.30/Доповідь Венеційської комісії "Про верховенство права", вважаючи, що у вас статичний IP (тим не менше, наполегливо рекомендую вам зареєструватися). Після приведення сторінки у відповідність з Вікіджерела:Переклади, її буде повернуто у головний простір. --DixonD (обговорення) 08:06, 16 жовтня 2013 (UTC)

Як з'ясувалося, оригінальний документ захищений авторським правом. Рада Європи (органом якої є Венеціанська комісія) зберігає авторські права на свої публікації. Зокрема, це вказано в https://book.coe.int/eur/en/content/12-legal-notice та в http://www.venice.coe.int/webforms/documents/?pdf=CDL-RA%282011%29001-e (друга сторінка). В такому разі, я був змушений вилучити сторінку взагалі як порушення авторських прав. --DixonD (обговорення) 09:43, 18 жовтня 2013 (UTC)

Я зареєстрований користувач, здається, проте не маю зараз часу шукати інформацію про реєстрацію. У зв'язку з наведеним вище 3 питання: 1) вам не здається, що така увага до бюрократичних процедур суттєво перешкоджає україномовному користувачу читати рідною мовою такі важливі документи, а тому є зайвою? 2) чи є сенс викладати скановану копію тієї статті? 3) яка перспектива розвитку вікіджерел, коли існує стільки технічних і бюрократичних труднощів, з якими надзвичайно складно розбиратися? — Це написав, але не підписав користувач 109.86.212.30 (обговореннявнесок) 10:59, 18 жовтня 2013‎‎ (UTC).

Ви можете називати дотримання авторського права бюрократією, але це елементарне дотримання закону. Закон потрібно поважати всім без сумніву громадянам і організаціям, якщо ви не хочете, щоб одного не дуже хорошого дня це не повернулося проти вас. Не менш важливим є те, що це строга вимога Фонду Вікімедіа, який надає сервери та іншу підтримку Вікіджерелам.
Щодо технічних труднощів, ваше зауваження частково слушне, і над цим питанням постійно йде робота, в тому числі і Фондом Вікімедіа (до речі, прийміть, будь ласка, участь у опитуванні за посиланням https://wikimedia.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6taoDVAWcg6vSIZ , де ви можете висловити деякі ваші зауваження). У будь-якому разі, якщо у вас будуть труднощі технічного характеру, я вам з радістю допоможу, а також ви можете задати питання у Скрипторії. Щодо перспектив розвитку Вікіджерел я вам можу розповісти багато, але якщо коротко те, що відрізняє Вікіджерела від інших подібних проектів — це те, що тут ми прагнемо створити вільну (жодних порушень АП) та високоякісну (легко звірити текст зі сканованою копією) електронну бібліотеку, інтегровану з іншими проектами Фонду (Вікіпедія, Сховище тощо). --DixonD (обговорення) 11:22, 18 жовтня 2013 (UTC)
Зрозуміло. Щодо технічних труднощів - я, на жаль, мало що розумію в тій анкеті і в тому, що ви пишете про перспективи. Загалом непогано було б, якби десь було розписано на надзвичайно елементарному рівні про всі ці правила, обмеження, алгоритми роботи з ресурсами тощо. — Це написав, але не підписав користувач 109.86.212.30 (обговореннявнесок) 10:12, 30 жовтня 2013 (UTC).
Вам може видатися корисним Довідка:Посібник новачка. Також важливими сторінками є Вікіджерела:Що містять Вікіджерела та Вікіджерела:Авторське право --DixonD (обговорення) 22:18, 30 жовтня 2013 (UTC)

Це сторінка обговорення анонімного користувача, який ще не зареєструвався або не скористався зареєстрованим обліковим записом. Тому ми вимушені використовувати IP-адресу для його ідентифікації. Одна IP-адреса може використовуватись кількома користувачами. Якщо Ви — анонімний користувач і вважаєте, що отримали коментарі, адресовані не Вам, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть до системи, щоб у майбутньому уникнути можливої плутанини з іншими анонімними користувачами.