Обговорення користувача:BibliophileUK

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовних Вікіджерел, Bibliophile![ред.]

Welcome logo.png

Напевно, Вам буде цікаво й корисно почитати, що таке Вікіджерела і що вони містять. Face-smile.svg

Сподіваємося, що згодом Ви візьмете участь у роботі проекту не тільки як читач, але і як дописувач — це буде найкращою подякою проекту Face-wink.svg.
Користуйтеся посібником новачка, з ним буде легше освоїтись на новому етапі.

Якщо матимете запитання, відповідей на які не зможете знайти у довідці, то завітайте до Скрипторію (це місце спілкування спільноти Вікіджерел) чи напишіть те запитання на сторінку обговорення когось із постійних дописувачів (наприклад, одному з тих, що допоможуть новачкам).

Imza simge.png

Просимо ставити підпис у кінці кожного свого допису у Скрипторії та на сторінках обговорень користувачів чи статей — для цього треба поставити чотири тильди (~~~~), або ж натиснути на показану на малюнку кнопку підпису, що понад вікном редагування.

Бажаємо якнайбільше творчого задоволення, відтак — спільних з Вікіджерелами успіхів!

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community.
You can ask help of Community on the Central Discussion page: Додати нове обговорення (Add new discussion/problem).
--DixonD (обговорення) 07:54, 12 листопада 2014 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред.]

08:40, 20 березня 2015 (UTC)

Обліковий запис перейменовано[ред.]

12:58, 19 квітня 2015 (UTC)

Наче пустеля[ред.]

Доброго дня! Я вражений. що тут нікого крім Вас немає в процесі доробку. За якість та кількість джерел годі казати.

Але в мене таке питання.

Якщо текст написаний руською або російською мовою (це історичне джерело) його слід робити під канони сучасної української мови? (Тобто перекладати?) В яких варіаціях ориігнал допускається? В рос. вікі публікації руською мовою також є.... --Arxivist (обговорення) 10:08, 21 серпня 2015 (UTC)

Вітаю! Щиро радий зустрічі в пустелі :) Статтю російською вилучать. Щодо руського тексту раджу звернутися до тутешнього адміністратора DixonD. Від іноді заходить у пустелю, якщо його покликати :). Щасти Вам! Із повагою, --BibliophileUK (обговорення) 12:10, 21 серпня 2015 (UTC)
Для текстів російською мовою існує російський розділ Вікіджерел. Щодо користувацьких перекладів - читайте, будь ласка, Вікіджерела:Переклади. Зверніть увагу на вимоги, що висуваються до таких перекладів. --DixonD (обговорення) 17:10, 21 серпня 2015 (UTC)