Обговорення користувача:Максим Огородник

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Доброго дня! Чи не могли б Ви надати письмовий варіант дозволу Вашої газети для розміщення Ваших робіт? Приклад: https://ua.wikimedia.org/wiki/Файл:Краєзнавство.pdf --Arxivist (обговорення) 11:22, 18 листопада 2017 (UTC)

Використаня шаблону[ред.]

Вітаю! Прошу не використовувати шаблон "Document-body", бо він впливає на коректність переглядів з мобільних пристроїв. --Arxivist (обговорення) 11:45, 18 січня 2020 (UTC)

Розпорядження Тернопільської ОДА[ред.]

Доброго дня!

У Вас є можливість завантажити сканування цих розпоряджень у форматі pdf, djvu чи jpg (якщо на одній сторінці) на Сховище? Щоб потім можна було створити повноцінний індекс і будь-хто міг вичитати та перевірити тексти. Головна задача Джерел не просто мати тексти документів, а мати сканований оригінал з оцифрованим текстом. Зараз виходить, що Ви в якості джерел посилаєтесь на самі тексти, які завантажили, - виходить текст сам в собі.--Leh Palych (обговорення) 18:03, 25 жовтня 2020 (UTC)

Доброго дня! А як це зробити?--Максим Огородник (обговорення) 18:06, 25 жовтня 2020 (UTC)
Довідка:Посібник новачка з додавання текстів. Завантажити файл на сховище можна через пункт в лівому меню «Завантажити файл». Створити індекс — Довідка:Посібник новачка зі сторінок Індекс:. Щоб довго не читати, для створення індексу:
У своєму браузері введіть http://uk.wikisource.org/wiki/Індекс:назва файлу, який ви щойно завантажили. Наприклад, якщо завантажили на Сховище документ Розпорядження Тернопільської ОДА….djvu, тоді треба ввести http://uk.wikisource.org/wiki/Індекс:Розпорядження Тернопільської ОДА….djvu--Leh Palych (обговорення) 18:25, 25 жовтня 2020 (UTC)